Erkeklere Özel Cinsel İlaçlarGenelKadın Cinsel Sağlık Ürünleri

Cinsel Performansı Yükseltmenin Yolları

Cinsel performans, erkeklerle ilgili olan bir kavramdır. Pek çok erkeğin de ortak sorunlarından biridir. Cinsel performansın düşük olması, erkeği mutlu edemediği gibi kadına da mutlu edememektedir. Bundan dolayı cinsel performans düşüklüğü farklı sorunları da doğurabilen bir durumdur. Cinsel performansınız düştüğü zaman bunu yükseltmenin bir yolu vardır. Daha doğrusu yolları vardır. Cinsel performansı yükseltmenin yolları aşağıda verilmiştir. Cinsel performansta düşüklük yaşamak, her erkeğin korkulu rüyasıdır. Çünkü cinselliği verimli hale getiren şey, cinsel performans yüksekliğidir. Cinsel performansı yüksek olan erkekler, daha mutlu bir cinselliğe erişirler.

Tüm gece boyunca cinsellik hayal eden erkekler için cinsel performans çok önemlidir. Çünkü geceyi bitirmeyecek bir güce sahip olmak gerekir. Cinsel performans yüksekliği ne kadar fazla olursa geceniz o kadar fazla uzun sürer. Yatak odanızda hayatınızın daha da başarılı olmasını istiyorsanız, cinsel performansınızı arttırmaya yönelik çalışmalar yapmanız gerekir. Bazı erkekler, cinsel performans düşüklüğünü göz ardı ederek kendilerini önemsemezler. Ancak cinsel performans düşüklüğü, özgüven kaybına, öfkeye ve mutsuzluğa neden olur. Bu durumlara önceden çare bulmazsanız, ileride çok pişman olabilirsiniz. Bundan dolayı cinsel performans düşüklüğünün üzerine gitmelisiniz.

Cinsel İlaç Kullanmak

Piyasada performans arttırıcı ilaçlar vardır. Bu ilaçlardan kullanarak cinsel performansınızı yükseltebilirsiniz. Bu alanda ön plana çıkan ilaçlar bellidir. Viagra 100 mg fiyat ve etkisiyle en çok tercih edilen ilaçların başında gelir.

 Eğer bu ilaçlardan alırsanız, cinsel performans düşüklüğü gibi bir durumu yaşamak zorunda kalmazsınız. Özellikle de yaşınız ilerlediyse bu tarz ilaçları kullanmak daha doğru bir karar olur. Cinsel performansı arttırmak için bu ilaçları kullanırsanız, kısa zamanda sonuç elde etme şansınız olur. Cinsel performansı güçlendirmek için satılan ilaçları online eczane siteleri başta olmak üzere birçok yerde bulabilirsiniz.

Cinsel Performansı Arttıran Besinler Tüketmek

Cinsel performansı artıran besinlerden tüketirseniz, bu sorundan kurtulabilir ve cinsel hayatınızın doyumsuz tadına varabilirsiniz. Cinsel performansın düşük seviyelerde olması, cinsel birleşimin de düşük olmasına neden olur. Cinsel performansın artmasını sağlayan besinler şunlardır:

 • Kırmızı ve yeşil acı biber
 • Yulaf ezmesi
 • Maydanoz
 • Havuç
 • Sarımsak

Gibi besinler, cinsel performans düşüklüğüne iyi gelmektedir. Bu besinleri tükettiğiniz zaman performansınızın nasıl yükseldiğini göreceksiniz. Özellikle de acı biberler, kadınlarda da işe yarayan besinlerdir.

Cialis 5 mg fiyat

Penis Egzersizleri Yapmak

Penis egzersizleri yaparak cinsel performansınızı arttırabilirsiniz. Penis egzersizi, bazı erkeklere göre saçma gelebilir. Ancak penis egzersizleri sonucunda cinsel performansınızın olumlu yönde etkilendiğini göreceksiniz. Penis egzersizlerinin amacı penise yeterli kanın pompalanmasını sağlamaktır. Burada egzersizden kast edilen şey, penisin sıkılması ve sağılması şeklinde yapılan hareketlerdir. Bu hareket sonucunda penise yeteri kadar kan gelir. Bu kan sayesinde cinsel performans artış gösterir.

Stresi Azaltmak

Stres, vücudun cinsel ilişki yeterli güce sahip olması yolunda büyük bir engeldir. Bu nedenle cinsel performans düşüklüğüne sebep olan bu durumun hemen yok edilmesi gerekir. Stresi azaltmayı başaran insanlarda cinsel performans yüksekliğinin oluştuğu gözlemlenmiştir. Bu sayede stresin cinsel yaşamlarına etki etmesine mani olmayı başarırlar. Bunu başaran insanların sürdüğü cinsel hayat, onlara iyi performanslar olarak geri döner.

Yardım Almak

Cinsel performans düşüklüğü için yardım almak utanılacak bir durum değildir. Bu nedenle yardım alma konusunda çekingenlik yapmanıza gerek yoktur. Uzmana giderek cinsel performans düşüklüğünü sağlayan sebepleri daha net tespit edebilirsiniz. Bu şekilde yardım almanız, daha profesyonel çözümlere başvurmanızı sağlar. Hatta cinsel performansı arttırmaya yönelik çalışmalara da katılabilirsiniz. Bu katılımlarınız sonucunda cinsel performansınız artmaya başlayacaktır. Cinsel ilaçlar ile etkili sonuçlar alınmakta yüksek memnuniyet sağlanmaktadır.

Eşi Dikkate Almak

Cinsel performans düşüklüğü yaşadığınız zaman eşinizi dikkate almalısınız. Çünkü onu bu durumda bilgilendirmeniz, performans düşüklüğünün eşinizi etkilememesini sağlar. Ayrıca eşinizle beraber buna çözüm bulmanız daha kolaydır.

Cinsel Performansı Yükseltmenin Diğer Yolları

Cinsel performansı yükseltmenin diğer yolları ise şunlardır:

-Mastürbasyon yapın.

-Güneş ışığına çıkın.

-Kötü alışkanlıklarınızı bırakın.

-Normal egzersizleri yaparak aktif bir şekilde yaşamaya çalışın.

-İlişki problemleriniz var ise bunları çözüme kavuşturun.

-Cinsel performans düşüklüğü için bitkisel tedavileri deneyin.

-Kronik bir sağlık sorunu yaşıyorsanız, bu sorunu kontrol altına alın.

-Ön sevişmeyi daha odaklı bir şekilde yapın.

Bunları yaptığınız zaman cinsel performansınızı yükseltebilirsiniz.

Cinsel performansı yükseltmenin yolları yukarıda anlatılmıştır. Bu yollar üzerinden hareket ederseniz, cinsel hayatınızda cinsel performans düşüklüğü diye herhangi bir sorununuz kalmayacaktır.

İlgili Makaleler

Sertleştirici Ürünler

Dünya genelinde, erkeklerde görülen cinsel işlev bozukluklarının başında ereksiyon yani sertleşme sorunu geliyor. Sertleşme sorunu yaşayan erkekler cinsel ilişkiye giremedikleri için partnerleri ile aralarında sorunlar çıkıyor. Birçok erkekte, ilişki sırasında erken boşalma ve boşalma sonrasında hemen ereksiyon sorunu yaşanarak cinsel haz yaşanmadan ilişkinin bitmesine neden oluyor. Bu durum her erkek hem de partneri açısından zamanla psikolojik sorunlara dönüşüyor ve ayrılıklara neden oluyor. Günümüzde, çok sayıda sertleştirici ürün türü üretimleri yapılarak çeşitli platformlar üzerinden online eczaneler aracılığıyla piyasaya sürülüyor. Sertleştirici ürünler blog sitemizden detaylı bilgiler için sitemizi hemen incele uzman yazarların araştırmalarının devamını oku.

Sertleşme İlacı Nedir?

Sertleştirici ilaçlar, ereksiyon sağlayıcı ilaçlar olarak binilir. Ereksiyon olayı, erkeğin cinsel organına yeteri oranda kan basıncının gelmesi ve sertliğin sağlanmasıdır. Erkek cinsel organına kan akışı gelerek sağlanan sertlik sayesinde cinsel ilişki sağlanacaktır. Erkeklerin cinsel sorunlarından birisi olan sertleşme sorunu için üretilen ilaçlar, cinsel ilişki öncesinde alındığında, cinsel bölge kan damarlarını genişleterek kan basıncının artmasını sağlıyor. Sertleştirici ilaçlar, penis bölgesindeki kan akışını engelleyici yapıları ortadan kaldırarak ihtiyaç duyulan kan akışını sağlayarak, sertlik durumunun uzun süre korunmasını sağlıyor.

Sertleştirici İlaçlar Nereden Alınır?

Cinsel sorunların çözümü ve destek gıda takviyesi olarak sunulan sertleştirici ilaçlar ve diğer cinsel performans artırıcı ilaçlar çeşitli platformlar üzerinden satılıyor. Cinsel performans artırıcı ilaçlar eczanelerde satılmadığı için ihtiyaç duyanlar, online satış yapan siteler üzerinden yapılabiliyor. Online eczane satış yapan siteler, cinsel güçlendirici ve sertleştirici ilaç türlerini ithal ettikleri ülkelerden faturalı ve izinli olarak aldıklarını gösteriyor. Güvenilir platformlardan, orijinal sertleştirici ürünleri alanlar, kullandıklarında, cinsel ilişkilerde uzun süreli ereksiyon sağlarken, erken boşalma sorunlarına da çözüm bulmuş oluyor.

Sertleştirici İlaçları Kimler Kullanmalı?

Erkeklerin yaşadıkları sertleşme sorunlarına ilaç tedavisi ile çözüm bulunabiliyor. Sertleştirici ilaçların 18 yaş üstü erkeklerin kullanması tavsiye ediliyor. Kullanmaması gereken kişiler şunlardır.
 • Nitrat içeren tedavi ilaçlarını kullananlar,
 • Kalp rahatsızlıkları bulunanlar,
 • Böbrek yetmezliği olanlar,
 • Tavukkarası hastalığı olanlar,
 • Kronik hastalıkları olanlar,
Bu kişilerin kullanması olumsuz yan etkileri görebileceklerini ortaya koyuyor. Kullanacak olanların mutlaka doktor önerisi ile kullanması gerekiyor. 18 yaş altı erkeklerin kullanmaları hiçbir zaman tavsiye edilmiyor. Herhangi bir sağlık sorunları olmayan ve 18 yaşından büyük olup sertleşme sorunu yaşayan erkekler, cinsel ilişki öncesi kullanabilir. Kullanıldığında kişiye bağlı olarak sertlik ortalama 4 – 6 saat kadar sürebiliyor.

Sertleştirici İlaçların Faydaları Nelerdir?

Erkeklerin ereksiyon sorunları için özel formüllerle bitki özlü olarak üretilen sertleştirici ilaçlar doğru kullanıldığında cinsel açıdan önemli faydalar sağlıyor. Sertleştirici ilaçların erkeklere sağladığı faydalar şunlardır.
 • Penis bölgesine daha fazla kan akışının olmasını sağlar,
 • Sertleşmenin üst seviyede olmasını sağlar,
 • Cinsel ilişkiyi kolaylaştırır,
 • Erken boşalmayı önler,
 • Sertleşme uzun sürdüğü için ilişkinin süresi de uzar,
 • Cinsel hazzın daha fazla olmasını sağlar,
 • Sertleşme sayesinde, ilişki sırasında partnerin daha fazla orgazm olmasını sağlar.
Sertleştirici ilaçlar erkek ve partnerin cinsel ilişkiyi doyasıya yaşamasını ve kendilerine olan güvenlerin de artmasını sağlıyor. Genelde bitki özü karışımları ile hazırlanan ilaçlar olduğu için kullanıcılarda önemli yan etkileri görülmüyor.

Sertleştirici İlaçların Yan Etkileri

Cinsel yaşamlarında sertleşme sorunu yaşayan her yaştaki erkek sertleştirici ilaçları kullanıyor. 18 yaş altına tavsiye edilmezken, 18 yaş üstü ve genç yaş grubundaki kişiler daha çok performans artırıcı ürün olarak kullanıyor. Sertleştirici ilaç türlerinin ortak yan etkileri şunlardır.
 • Baş ağrısı,
 • Ateş basması,
 • Baş dönmesi,
 • Çarpıntı,
 • Terleme,
 • Görme bozuklukları,
 • İştahsızlık,
 • Kas ağrıları,
 • Ciltte kızarıklık,
 • Burun tıkanıklığı,
Bu yan etkilerin tüm kullanıcılarda görülmediği biliniyor. Metabolizma yapısına göre yan etkiler ortaya çıkabilir. Yan etkilerin görülmemesi için erkeklerin günlük önerilen doz oranını aşmadan kullanmaları gerekiyor. Kalp ve damar rahatsızlıkları bulunan kişilerin sertleştirici ilaçları kullanması durumunda ciddi sağlık sorunlarının yaşanmasına neden olabilecektir.

Sertleştirici İlaçlar Ne Zaman Kullanılmalı?

Cinsel performans ürünlerinin etkilerinin istenildiği gibi görülebilmesi için doğru zamanlarda kullanılması gerekiyor. Ereksiyon sorunu yaşayan erkekler, cinsel ilişkilerinde sorun yaşamamak için sertleştirici ilaçları, cinsel ilişkiye başlamadan yaklaşık 30 dakika önce kullanmalıdır. İlacın içerik özelliklerine göre tavsiye edilen yöntemlerle kullananlar, 30 dakika sonra sertleşme etkisinin oluşmaya başladığını görmeye başlayacaktır. Sertleştirici ilaçların etkisi normalde 4- 6 saat sürerken bazı bireylerde 10 saate kadar sürdüğü bilgileri de yer alıyor. Sertleşme sağlandıktan sonra ilişkiye başlayanlar, ilişki sırasında boşalma yaşasalar bile sertleşme devam edecek ve ilişkili sürdürebilecektir. Bu cinsel ilişkinden en iyi hazzın duyulmasını sağlayacaktır.

Sertleştirici İlaçların İçeriğinde Neler Var?

Erkeklerde, ereksiyon olmayı engellenen enzimler, ilaçlar tarafından bloke edilerek kan akışının gerçekleşmesini sağlıyor. Sertleştirici ilaçların ereksiyonu engelleyen enzimleri bloke eden ve ilacın içeriğini oluşturan maddeler şunlardır.
 • Sildenafil,
 • Tadalafil,
 • Vardenafil,
 • Avanafil,
 • Lodenafil,
 • Udenafil,
 • Mirodenafil,
Sertleştirici ilaçların tümünün etki süreleri birbirine benziyor. Etki süreleri değişebiliyor ve 2 saat ile 10 saat etki sürelerine sahiptir. Piyasada bulunan sertleştirici ilaçların çoğunda bitki özü karışımları ile sildenafil etken madde içerikleri yer alıyor.

Sertleştirici İlaçlar Sağlık Sorunu Oluşturur Mu?

Dünya genelinde, sertleştirici ve cinsel performans ilaç türlerinin tamamı internet üzerinden satılıyor. Cinsel içerik ürünlerinin orijinal olanlarına ilginin çok fazla olması, sahte ilaçların üretilmesine ve piyasaya sürülmesine neden oluyor. Sertleştirici ilaç türleri, dünya genelinde ilaç pazarının büyük bir bölümünü kapsıyor. İnternet üzerinden satılan ve sahte olan sertleştirici ürün çeşitleri ciddi sağlık sorunlarına neden olabiliyor. İnternet üzerinden satışa sunulan sahte ereksiyon ilaçlarında etken madde içermemesi, zararlı toksinlerin bulunması sağlık sorunu oluşturabiliyor. Bunun için orijinal ürünler satın alınmalıdır.

Sertleştirici İlaçlar Hangi Durumlarda Etkisiz Olur?

Sertleştirici ilaçlar, içeriğide yer alan sildenafil maddesi nedeni ile sertleşmeyi en iyi seviyede sağlıyor. Sildenafil içerikli ilaçlar gıda etkileşiminde bulunarak etki gösterdiği için yağlı gıdalar ile birlikte kullanılmamalıdır. Yağlı gıdalar, sertleştirici ilaçların olumsuz etki yapmasına neden olur. Erkeklerde sertleşme soruna karşı etkili olabilmesi için aç karna kullanılması tavsiye ediliyor. Testosteron seviyesi yüksek olan kişiler, sertleştirici ilaç kullandığında etkisiz olduğunu görebilecektir. Etkili olabilmesi için testosteron oranının normal seviyeye düşürülmesi gerekiyor. Bireyin yaşına ve fiziksel yapısına göre kullanılan doz miktarı az geldiğinde de etki oranı düşecektir. Doz ayarlaması yapılarak etki oranı artırılabilir.

Sertleştirici İlaçlar Alkolle Birlikte Alınabilir mi?

Sertleştirici ilaçların tamamı cinsel performans ilaç grubunda yer alıyor ve alkol ile birlikte alınmaması gerekiyor. Bu tür ilaçların alkol ile birlikte alınması ya etkisiz kalmasını ya da çeşitli sağlık sorunlarının ortaya çıkmasına neden olacaktır. Sertleştirici ilaçlar içerisinde yer alan sildenafil ile vardenafil, tadalafil etken maddelerinin alkol ile etkileşimleri farklıdır. Sertleştirici ilaçların etkilerini görebilmek için bol su ya da meyve suyu ile kullanılması gerekiyor.

Sertleştirici Etkiye Sahip Gıdalar

Gıda ürünlerinin birçoğunda afrodizyak etkili gıdalardır. Afrodizyak besinler arasında, çilek ve avokado gibi meyveler yer alıyor. Lifli yiyecek türleri, cinsel güç artırıcı etkiye sahiptir. Sertleşme sorunu yaşayan erkekler, beslenmelerine özen gösterdiklerinde ve afrodizyak etkili sebze ve meyveleri tükettiklerinde faydalarını görmeye başlayacaktır. Sebzeler arasında, brokoli, sarımsak, kuşkonmaz, acı biber, havuç ve mercimek türü gıdalar yer alıyor. Online Eczane Tavsiye Satış Site: https://www.eczanecim-tr.com
Viagra fiyat: Viagra fiyat