GenelKadın Cinsel Sağlık Ürünleri

Garantili Bayan Azdırıcı Damlalar

Kadınlar, erkeklerle kıyas yapıldığı zaman cinsel süreçte; psikolojik buhranlardan daha kolay etkilenen, regl döngüsüne göre değişen hormonlarından dolayı isteksiz olabilen ve psikolojiyle beden arzusu aynı anda kurulmadıkça orgazma gidemeyen insanlardır.  Garantili bayan azdırıcı damlalar ile kadınlar kolaylıkla orgazm olabilmektedir.

Kadınların istek yükseltici kimyasalları tercih etmeleri, belirtilenlerden dolayı erkeklerden daha önemlidir.

Böyle nedenler baz alındığında geliştirilen azdırıcı damlalar, garantili şekilde kadınların isteklerini yükselten cinsel kimyasallardandır. Azdırıcı formüllü damlalar kullanılacakken; içeriğinde neler olduğu, damlaların isimleri, kullanımı ve diğer hususlar biliniyor olmalıdır.

Hangi Kadınlar Kullanmalıdır?

Kadın azdırıcılar, istek halini yeterli bulan kadınlardan ziyade yetersiz bulan kadınlarca tüketilmelidir.

Belirtilen durumdaki kadınlar:

 • Cinsel istekleri yalnızca regl sonrasını takip eden ikinci haftayla üçüncü haftada artan
 • Düzenli istek olmadığından dolayı partnerlerini sürekli geri çeviren
 • Hormonları doktor kontrolü sonrasında yetersiz salgılanıyor teşhisi alan
 • Psikolojik yıpranma ve buhranlardan ötürü cinselliğine yoğunlaşamayan

Kadınlar tarafından azdıran formüllü damlalar kullanılabilir.

Bayan azdırıcı damla

Kullanımı Nasıl Olmalı?

Kadınların cinsel isteklerini yükselten damlalar, tok karın halinde kullanılırsa kan tarafından daha hızlı emilecektir. Böylece damlaların tok olarak kullanılması gerektiği ancak aç karna da etkili olabileceği anlaşılır.

Damlaların üzerinde de yazan bir talimat yönergesi bulunur. Yönergeden de görüleceği üzere; abartı olmadan şişe kapağındaki damlalık kullanılarak, sekiz ile on damla arasında damlatılarak ev daha fazlasına kaçılmadan damla kullanılır.

Ağız yolundan alınan azdırıcı, üzerinden su içildiğinde kana yönlendirme hızını yükseltir. Ayrıca isminden de anlaşılacağı üzere bu damlalar bayanlar için üretime ve satışa koyulmuştur.

Bayan azdırıcı etkisi olan damlayı erkek tüketirse, vücudunda hâlihazırda bulunan kadınsal hormonları tetikleyeceği için kısa süreli cinsellikten kaçınarak karşıdaki kadını daha çok arkadaş gibi görme problemi doğacaktır. Dolayısıyla bayan azdırıcıların mutlaka kadınlar tarafından ve talimat yönergesine harfiyen uyularak kullanımı şart olacaktır.

İçeriğinde Neler Vardır?

Bayan azdırıcıların içeriğinde hem bitkisel kökenli hem de kimyasal kaynaklı etken maddeler bulunur. İlk olarak şerbetçi denilen ot, doğrudan östrojen hormonu miktarını yükselterek kadınlarda azgınlığı en yüksek boyutlara taşır. Bu otun etkisi bilim tarafından keşfedildiğinden ötürü azdırıcı olan damlaların içerisine eklenmesi sağlanmıştır.

Doğal olan otun yanı sıra, kimyasal olarak laboratuvar ortamında geliştirilen ve vücuda zararı olmayan etken formüllerle yapay olarak östrojen salgı hızı artırılır. Beynin hormon açısından bir nevi kontrol edilmesini sağlayan özel formül, kadınları azdıracaktır. Anlaşılacağı üzere kadınları azdıran damlalar içerisinde sağlığa zararı olan veya olumsuz getiri sunacak bir etken içerik yoktur.

Özelliği Nedir?

Azdırıcı veya istek yükselticinin tüketimi, partnerlerin kimi tarafınca bir hakaret olarak algılanabilir. Çünkü isteğin artmamasından kendisini sorumlu tutacak olan partner, azdırıcı içerik kullanan tarafın; kendisine karşı cinsel talep beslemediğini, onu beğenmediğini ve cinsel yaşanmışlık biriktirmek istemediğini zihninden geçirebilir.

Böylece ilişkinin temelinde çatlaklar oluşacak ve taraflar süreç içinde daha da hassaslaşarak birbirlerinden kopabileceklerdir. Bilim insanları ve azdırıcı damla üreticilerince kestirilen bu durum neticesinde damlaya çeşitli özellikler verilmiştir. Cinsel ilaçlar ve sağlık ürünleri eczane satış sitemiz ekol ecza dan orijinal güvenilir ürünleri hemen incele.

Azdırıcı olan damlaların; tatları, kokuları, renk olarak herhangi bir renkleri yoktur. Tamamen kokusuz, hiçbir tat içermeyen ve şeffaf bir görünüme sahiptir. Böylece kadın tarafından damla kullanıldığı erkeğe bildirilmediği sürece ne olursa olsun anlaşılması beklenemez. En bariz görünüm ve duyu özellikleri böyle olan damlalar, kadınların aşırı derecede cinsel birliktelik arzusuyla hareket etmelerini sağlar.

Ne Zaman Etki Eder?

Kadınların azgınlıklarını düşük seviyelerden alarak daha yüksek düzeylere taşıyan damlalar, etki etme sürecine doğrudan kan yoluyla başlar. Bu süreçte yutularak alınan ve üzerine su içilmiş olabilen damla, özel formülüyle mide tarafından hemen sindirilerek ince bağırsaklara ulaşır ve kana karıştırılır.

Kan içerisinde kendisine empoze edilmiş olan göreve göre beynin yolunu bulan damla içeriği, hormonların salgılanma bölümüne gelme ve bir anda tesir gösterme sonucuna sahiptir. Tüm belirtilen olayın bayan azdırıcı damlanın tesir süresinde başrolde bulunması, sürenin aşağı yukarı birçok kadında benzer olmasına neden olacaktır.

Tok karna sindirim daha kolay ve hızlı olduğu, aç karnına midenin biraz daha uzun çalıştığı da göz önüne alınarak iki durum arasında beş dakika tesir etkisi farkı bulunur. Diğer durumlar da dâhil edildiğinde azdırıcı damlanın etki süresi on beş dakika – yarım saat arasındadır. Garantili bayan azdırıcı damlalar ile cinsel isteksizliğe son vermek için sitemizi hemen incele.

İlgili Makaleler

Sertleştirici Ürünler

Dünya genelinde, erkeklerde görülen cinsel işlev bozukluklarının başında ereksiyon yani sertleşme sorunu geliyor. Sertleşme sorunu yaşayan erkekler cinsel ilişkiye giremedikleri için partnerleri ile aralarında sorunlar çıkıyor. Birçok erkekte, ilişki sırasında erken boşalma ve boşalma sonrasında hemen ereksiyon sorunu yaşanarak cinsel haz yaşanmadan ilişkinin bitmesine neden oluyor. Bu durum her erkek hem de partneri açısından zamanla psikolojik sorunlara dönüşüyor ve ayrılıklara neden oluyor. Günümüzde, çok sayıda sertleştirici ürün türü üretimleri yapılarak çeşitli platformlar üzerinden online eczaneler aracılığıyla piyasaya sürülüyor. Sertleştirici ürünler blog sitemizden detaylı bilgiler için sitemizi hemen incele uzman yazarların araştırmalarının devamını oku.

Sertleşme İlacı Nedir?

Sertleştirici ilaçlar, ereksiyon sağlayıcı ilaçlar olarak binilir. Ereksiyon olayı, erkeğin cinsel organına yeteri oranda kan basıncının gelmesi ve sertliğin sağlanmasıdır. Erkek cinsel organına kan akışı gelerek sağlanan sertlik sayesinde cinsel ilişki sağlanacaktır. Erkeklerin cinsel sorunlarından birisi olan sertleşme sorunu için üretilen ilaçlar, cinsel ilişki öncesinde alındığında, cinsel bölge kan damarlarını genişleterek kan basıncının artmasını sağlıyor. Sertleştirici ilaçlar, penis bölgesindeki kan akışını engelleyici yapıları ortadan kaldırarak ihtiyaç duyulan kan akışını sağlayarak, sertlik durumunun uzun süre korunmasını sağlıyor.

Sertleştirici İlaçlar Nereden Alınır?

Cinsel sorunların çözümü ve destek gıda takviyesi olarak sunulan sertleştirici ilaçlar ve diğer cinsel performans artırıcı ilaçlar çeşitli platformlar üzerinden satılıyor. Cinsel performans artırıcı ilaçlar eczanelerde satılmadığı için ihtiyaç duyanlar, online satış yapan siteler üzerinden yapılabiliyor. Online eczane satış yapan siteler, cinsel güçlendirici ve sertleştirici ilaç türlerini ithal ettikleri ülkelerden faturalı ve izinli olarak aldıklarını gösteriyor. Güvenilir platformlardan, orijinal sertleştirici ürünleri alanlar, kullandıklarında, cinsel ilişkilerde uzun süreli ereksiyon sağlarken, erken boşalma sorunlarına da çözüm bulmuş oluyor.

Sertleştirici İlaçları Kimler Kullanmalı?

Erkeklerin yaşadıkları sertleşme sorunlarına ilaç tedavisi ile çözüm bulunabiliyor. Sertleştirici ilaçların 18 yaş üstü erkeklerin kullanması tavsiye ediliyor. Kullanmaması gereken kişiler şunlardır.
 • Nitrat içeren tedavi ilaçlarını kullananlar,
 • Kalp rahatsızlıkları bulunanlar,
 • Böbrek yetmezliği olanlar,
 • Tavukkarası hastalığı olanlar,
 • Kronik hastalıkları olanlar,
Bu kişilerin kullanması olumsuz yan etkileri görebileceklerini ortaya koyuyor. Kullanacak olanların mutlaka doktor önerisi ile kullanması gerekiyor. 18 yaş altı erkeklerin kullanmaları hiçbir zaman tavsiye edilmiyor. Herhangi bir sağlık sorunları olmayan ve 18 yaşından büyük olup sertleşme sorunu yaşayan erkekler, cinsel ilişki öncesi kullanabilir. Kullanıldığında kişiye bağlı olarak sertlik ortalama 4 – 6 saat kadar sürebiliyor.

Sertleştirici İlaçların Faydaları Nelerdir?

Erkeklerin ereksiyon sorunları için özel formüllerle bitki özlü olarak üretilen sertleştirici ilaçlar doğru kullanıldığında cinsel açıdan önemli faydalar sağlıyor. Sertleştirici ilaçların erkeklere sağladığı faydalar şunlardır.
 • Penis bölgesine daha fazla kan akışının olmasını sağlar,
 • Sertleşmenin üst seviyede olmasını sağlar,
 • Cinsel ilişkiyi kolaylaştırır,
 • Erken boşalmayı önler,
 • Sertleşme uzun sürdüğü için ilişkinin süresi de uzar,
 • Cinsel hazzın daha fazla olmasını sağlar,
 • Sertleşme sayesinde, ilişki sırasında partnerin daha fazla orgazm olmasını sağlar.
Sertleştirici ilaçlar erkek ve partnerin cinsel ilişkiyi doyasıya yaşamasını ve kendilerine olan güvenlerin de artmasını sağlıyor. Genelde bitki özü karışımları ile hazırlanan ilaçlar olduğu için kullanıcılarda önemli yan etkileri görülmüyor.

Sertleştirici İlaçların Yan Etkileri

Cinsel yaşamlarında sertleşme sorunu yaşayan her yaştaki erkek sertleştirici ilaçları kullanıyor. 18 yaş altına tavsiye edilmezken, 18 yaş üstü ve genç yaş grubundaki kişiler daha çok performans artırıcı ürün olarak kullanıyor. Sertleştirici ilaç türlerinin ortak yan etkileri şunlardır.
 • Baş ağrısı,
 • Ateş basması,
 • Baş dönmesi,
 • Çarpıntı,
 • Terleme,
 • Görme bozuklukları,
 • İştahsızlık,
 • Kas ağrıları,
 • Ciltte kızarıklık,
 • Burun tıkanıklığı,
Bu yan etkilerin tüm kullanıcılarda görülmediği biliniyor. Metabolizma yapısına göre yan etkiler ortaya çıkabilir. Yan etkilerin görülmemesi için erkeklerin günlük önerilen doz oranını aşmadan kullanmaları gerekiyor. Kalp ve damar rahatsızlıkları bulunan kişilerin sertleştirici ilaçları kullanması durumunda ciddi sağlık sorunlarının yaşanmasına neden olabilecektir.

Sertleştirici İlaçlar Ne Zaman Kullanılmalı?

Cinsel performans ürünlerinin etkilerinin istenildiği gibi görülebilmesi için doğru zamanlarda kullanılması gerekiyor. Ereksiyon sorunu yaşayan erkekler, cinsel ilişkilerinde sorun yaşamamak için sertleştirici ilaçları, cinsel ilişkiye başlamadan yaklaşık 30 dakika önce kullanmalıdır. İlacın içerik özelliklerine göre tavsiye edilen yöntemlerle kullananlar, 30 dakika sonra sertleşme etkisinin oluşmaya başladığını görmeye başlayacaktır. Sertleştirici ilaçların etkisi normalde 4- 6 saat sürerken bazı bireylerde 10 saate kadar sürdüğü bilgileri de yer alıyor. Sertleşme sağlandıktan sonra ilişkiye başlayanlar, ilişki sırasında boşalma yaşasalar bile sertleşme devam edecek ve ilişkili sürdürebilecektir. Bu cinsel ilişkinden en iyi hazzın duyulmasını sağlayacaktır.

Sertleştirici İlaçların İçeriğinde Neler Var?

Erkeklerde, ereksiyon olmayı engellenen enzimler, ilaçlar tarafından bloke edilerek kan akışının gerçekleşmesini sağlıyor. Sertleştirici ilaçların ereksiyonu engelleyen enzimleri bloke eden ve ilacın içeriğini oluşturan maddeler şunlardır.
 • Sildenafil,
 • Tadalafil,
 • Vardenafil,
 • Avanafil,
 • Lodenafil,
 • Udenafil,
 • Mirodenafil,
Sertleştirici ilaçların tümünün etki süreleri birbirine benziyor. Etki süreleri değişebiliyor ve 2 saat ile 10 saat etki sürelerine sahiptir. Piyasada bulunan sertleştirici ilaçların çoğunda bitki özü karışımları ile sildenafil etken madde içerikleri yer alıyor.

Sertleştirici İlaçlar Sağlık Sorunu Oluşturur Mu?

Dünya genelinde, sertleştirici ve cinsel performans ilaç türlerinin tamamı internet üzerinden satılıyor. Cinsel içerik ürünlerinin orijinal olanlarına ilginin çok fazla olması, sahte ilaçların üretilmesine ve piyasaya sürülmesine neden oluyor. Sertleştirici ilaç türleri, dünya genelinde ilaç pazarının büyük bir bölümünü kapsıyor. İnternet üzerinden satılan ve sahte olan sertleştirici ürün çeşitleri ciddi sağlık sorunlarına neden olabiliyor. İnternet üzerinden satışa sunulan sahte ereksiyon ilaçlarında etken madde içermemesi, zararlı toksinlerin bulunması sağlık sorunu oluşturabiliyor. Bunun için orijinal ürünler satın alınmalıdır.

Sertleştirici İlaçlar Hangi Durumlarda Etkisiz Olur?

Sertleştirici ilaçlar, içeriğide yer alan sildenafil maddesi nedeni ile sertleşmeyi en iyi seviyede sağlıyor. Sildenafil içerikli ilaçlar gıda etkileşiminde bulunarak etki gösterdiği için yağlı gıdalar ile birlikte kullanılmamalıdır. Yağlı gıdalar, sertleştirici ilaçların olumsuz etki yapmasına neden olur. Erkeklerde sertleşme soruna karşı etkili olabilmesi için aç karna kullanılması tavsiye ediliyor. Testosteron seviyesi yüksek olan kişiler, sertleştirici ilaç kullandığında etkisiz olduğunu görebilecektir. Etkili olabilmesi için testosteron oranının normal seviyeye düşürülmesi gerekiyor. Bireyin yaşına ve fiziksel yapısına göre kullanılan doz miktarı az geldiğinde de etki oranı düşecektir. Doz ayarlaması yapılarak etki oranı artırılabilir.

Sertleştirici İlaçlar Alkolle Birlikte Alınabilir mi?

Sertleştirici ilaçların tamamı cinsel performans ilaç grubunda yer alıyor ve alkol ile birlikte alınmaması gerekiyor. Bu tür ilaçların alkol ile birlikte alınması ya etkisiz kalmasını ya da çeşitli sağlık sorunlarının ortaya çıkmasına neden olacaktır. Sertleştirici ilaçlar içerisinde yer alan sildenafil ile vardenafil, tadalafil etken maddelerinin alkol ile etkileşimleri farklıdır. Sertleştirici ilaçların etkilerini görebilmek için bol su ya da meyve suyu ile kullanılması gerekiyor.

Sertleştirici Etkiye Sahip Gıdalar

Gıda ürünlerinin birçoğunda afrodizyak etkili gıdalardır. Afrodizyak besinler arasında, çilek ve avokado gibi meyveler yer alıyor. Lifli yiyecek türleri, cinsel güç artırıcı etkiye sahiptir. Sertleşme sorunu yaşayan erkekler, beslenmelerine özen gösterdiklerinde ve afrodizyak etkili sebze ve meyveleri tükettiklerinde faydalarını görmeye başlayacaktır. Sebzeler arasında, brokoli, sarımsak, kuşkonmaz, acı biber, havuç ve mercimek türü gıdalar yer alıyor. Online Eczane Tavsiye Satış Site: https://www.eczanecim-tr.com
Viagra fiyat: Viagra fiyat