Erkeklere Özel Cinsel İlaçlarGenelKadın Cinsel Sağlık Ürünleri

Afrodizyak Kahveler

Cinsel aktivitesini daha etkili hale getirmek isteyen çiftler, afrodizyak içerikli ürünler kullanarak, aktivitelerini artırmayı amaçlarlar. Afrodizyak kahveler gibi doğal içerikli bu amaca yönelik birçok ürün bulunur.

Bunlardan biri de afrodizyak içerikli kahvelerdir. Kahvenin uyarıcı etkisi olduğu bilinir. Bununla birlikte bitki veya kimyasallarla desteklenen afrodizyak etkili kahveler. Çiftlerin performansını artırarak cinsel aktiviteyi arzulanan düzeye çıkartarak, etkili cinsel birlikteliğe katkı sağlar. Afrodizyak içerikli kahve çeşitliliği oldukça fazladır. Bayan ve erkekler için kullanılanları vardır.

Afrodizyak Kahveler Nelerdir?

Kahve içerisinde kafein maddesi bulunur. Kafein uyarıcı madde olarak bilinir. Bununla birlikte birçok bitki türünün ve kimyasalların uyarıcı etki yapar. Kahvenin uyarıcı etkisiyle, bu tür bitki ve kimyasalların belirli oranlarda katılması ile elde edilen kahvelere, afrodizyak kahveler ismi verilir.

Afrodizyak kahveler bayan ve erkekler için ayrı değerlerde üretilmiştir. Bu tür kahvelerin üretilmesinde amaç, kahve tadında afrodizyak etki yaratarak, çiftler arasında cinsel aktiviteyi etkili kılmaktır.

Afrodizyak Kahveler Nasıl Kullanılır?

Afrodizyak kahvelerin hazırlanmasında, klasik kahve hazırlama yöntemleri kullanılır. Cinsel aktiviteden yaklaşık 20 dakika öncesinde kahvenin ağız yolu ile alınması istenen etkiyi gösterir. Erkekler için üretilen kahveyi, kadınlar kendileri için üretilen kahveyi içmelidir. Kahvenin hazırlandıktan sonra sıcak tüketilmesi gerekir.

Afrodizyak Kahvelerin Etkisi Ne Kadar Sürer?

Afrodizyak kahvelerin üretiminde değişik etken maddeler kullanılır. Her üretici kendi kriterlerine göre farklı etken madde kullandığı için, etki süresi de değişiklik gösterir. Kahvelerin etkili süresi, kişinin biyolojik ve fizyolojik durumuna göre de değişiklik gösterir. Çiftler kullanılan kahvenin etki süresini deneyimleyerek öğrenebilir. Afrodizyak kahvelerin genel olarak, 30 dakika kadar etkili süresi olduğu bilinir.

Afrodizyak Kahvelerin Kullanımında Nelere Dikkat Edilmeli?

Afrodizyak kahveler tek kullanımlık olarak üretilmişlerdir. Fazla dozda kullanılması etkiyi artırmayacağı gibi, yan etkilerini de ortaya çıkartır. Afrodizyak kahvelerde cinsiyet ayrımı yapılmıştır. Kişi kendi cinsiyetine uygun kahve tükettiğinde istenen cinsel aktiviteyi yakalar. Afrodizyak içerikli kahvelerin tüketilemeyeceği durumlar;

 • Alkol ve uyuşturucu maddenin etkisindeyken kesinlikle kullanılmamalı. Bu maddelerle birlikte kullanılmaz.
 • Antidepresan ilaçlarla kullanması durumunda, istenmeyen sonuçlar ortaya çıkar.
 • Böbrek ve idrar yolu rahatsızlıkları bulunan kişilerin kullanması önerilmez.
 • Kalp ve damar rahatsızlığı bulunan kişilerin kullanması sakıncalıdır.
 • Kanser hastalarının kullanması sakıncalıdır.
 • Alerjik reaksiyon gösteren kişiler, kahvenin içerisinde bulunan etken maddeyi değerlendirerek, dikkatli kullanması önerilir.

Belirtilen durumlar dışında, açık yarası bulunan ve cerrahi operasyon geçirmiş kişiler, afrodizyak içerikli kahve tüketmekten kaçınmalıdır.

Afrodizyak Kahvelerin Etkileri Nelerdir?

Afrodizyak katkılı Kahveler içerisinde bulundurduğu etken maddeler sayesinde, içiminden yaklaşık 20 dakika sonra, kullanan kişilerde değişimlere sebep olur. Öncelikle kişi daha neşeli hale gelir. Varsa üzerinde ki stresi atar. Hafif terleme ve hafif ateşle kendini gösterir. Erkek kısa sürede ereksiyona geçer, peniste hissedilir derecede sertleşme meydana gelir.

Cinsel birleşme için hazırdır. Kadın kullanıcılar vajinal bölgesinde hafif kayganlık, hafif ıslanma hisseder. Neşeli ve arzulu olurlar. Bu tür kahveler sperm kalitesinde de önemli ölçüde artış sağlar. Cinsel aktivitenin süresini artırır. Kadının orgazma ulaşmasına fayda sağlar. Erken boşalmayı önler.

Afrodizyak Kahvelerin Yan Etkileri Nelerdir?

Afrodizyak kahvelerin içerdiği etken maddeye bağlı olarak, kişinin fizyolojik veya biyolojik durumuna göre yan etkileri görülebilir. Bu tür kahvelerin kullanımında görülen başlıca yan etkiler;

 • Şiddetli baş ağrısı
 • Baş dönmesi ve kusma.
 • Genital bölgede kaşıntı.
 • Kızarıklık.
 • Sindirim bozukluğu.
 • Uyku hali.

Başlıca görülen yan etkilerdir. Bu tür durumlarda kahve kullanımına son verildiğinden sorun kendiliğinden ortadan kalkar. Kahvenin etkili süresi geçmesine rağmen sorun devam ediyorsa, mutlaka hekime başvurulmalıdır. Yan etkilerinin azaltılması için, ortamın havalandırılması, kullanıcının ılık duş alması etkiyi azaltır.

Afrodizyak Kahveler Nereden Temin Edilir?

Afrodizyak kahvelerin eczanelerde satışı bulunmaz. Bu tür ürünlerin satıldığı sex shop mağazalarından, bu amaca hizmet eden online satış sitelerinden, bazı bitkisel kürlerin satışının yapıldığı mağazalardan temini kolaydır. Ürün temininde mutlaka sertifikalı ürünler tercih edilmelidir.

Afrodizyak Kahvelerin Fiyatları Ne Kadar?

Afrodizyak içerikli kahveler, ürün yelpazesi geniş ürünler arasındadır. Ürünün fiyatı, üretici ve tedarikçi firma fiyat endeksine göre değişiklik gösterir. Aynı amaca hizmet eden cinsel içerikli benzer ürünlere göre, fiyatları daha makuldür. Ürünlerin fiyatlarına çok kısa bir internet araştırması ile kolay erişilebilir. 

İlgili Makaleler

Sertleştirici Ürünler

Dünya genelinde, erkeklerde görülen cinsel işlev bozukluklarının başında ereksiyon yani sertleşme sorunu geliyor. Sertleşme sorunu yaşayan erkekler cinsel ilişkiye giremedikleri için partnerleri ile aralarında sorunlar çıkıyor. Birçok erkekte, ilişki sırasında erken boşalma ve boşalma sonrasında hemen ereksiyon sorunu yaşanarak cinsel haz yaşanmadan ilişkinin bitmesine neden oluyor. Bu durum her erkek hem de partneri açısından zamanla psikolojik sorunlara dönüşüyor ve ayrılıklara neden oluyor. Günümüzde, çok sayıda sertleştirici ürün türü üretimleri yapılarak çeşitli platformlar üzerinden online eczaneler aracılığıyla piyasaya sürülüyor. Sertleştirici ürünler blog sitemizden detaylı bilgiler için sitemizi hemen incele uzman yazarların araştırmalarının devamını oku.

Sertleşme İlacı Nedir?

Sertleştirici ilaçlar, ereksiyon sağlayıcı ilaçlar olarak binilir. Ereksiyon olayı, erkeğin cinsel organına yeteri oranda kan basıncının gelmesi ve sertliğin sağlanmasıdır. Erkek cinsel organına kan akışı gelerek sağlanan sertlik sayesinde cinsel ilişki sağlanacaktır. Erkeklerin cinsel sorunlarından birisi olan sertleşme sorunu için üretilen ilaçlar, cinsel ilişki öncesinde alındığında, cinsel bölge kan damarlarını genişleterek kan basıncının artmasını sağlıyor. Sertleştirici ilaçlar, penis bölgesindeki kan akışını engelleyici yapıları ortadan kaldırarak ihtiyaç duyulan kan akışını sağlayarak, sertlik durumunun uzun süre korunmasını sağlıyor.

Sertleştirici İlaçlar Nereden Alınır?

Cinsel sorunların çözümü ve destek gıda takviyesi olarak sunulan sertleştirici ilaçlar ve diğer cinsel performans artırıcı ilaçlar çeşitli platformlar üzerinden satılıyor. Cinsel performans artırıcı ilaçlar eczanelerde satılmadığı için ihtiyaç duyanlar, online satış yapan siteler üzerinden yapılabiliyor. Online eczane satış yapan siteler, cinsel güçlendirici ve sertleştirici ilaç türlerini ithal ettikleri ülkelerden faturalı ve izinli olarak aldıklarını gösteriyor. Güvenilir platformlardan, orijinal sertleştirici ürünleri alanlar, kullandıklarında, cinsel ilişkilerde uzun süreli ereksiyon sağlarken, erken boşalma sorunlarına da çözüm bulmuş oluyor.

Sertleştirici İlaçları Kimler Kullanmalı?

Erkeklerin yaşadıkları sertleşme sorunlarına ilaç tedavisi ile çözüm bulunabiliyor. Sertleştirici ilaçların 18 yaş üstü erkeklerin kullanması tavsiye ediliyor. Kullanmaması gereken kişiler şunlardır.
 • Nitrat içeren tedavi ilaçlarını kullananlar,
 • Kalp rahatsızlıkları bulunanlar,
 • Böbrek yetmezliği olanlar,
 • Tavukkarası hastalığı olanlar,
 • Kronik hastalıkları olanlar,
Bu kişilerin kullanması olumsuz yan etkileri görebileceklerini ortaya koyuyor. Kullanacak olanların mutlaka doktor önerisi ile kullanması gerekiyor. 18 yaş altı erkeklerin kullanmaları hiçbir zaman tavsiye edilmiyor. Herhangi bir sağlık sorunları olmayan ve 18 yaşından büyük olup sertleşme sorunu yaşayan erkekler, cinsel ilişki öncesi kullanabilir. Kullanıldığında kişiye bağlı olarak sertlik ortalama 4 – 6 saat kadar sürebiliyor.

Sertleştirici İlaçların Faydaları Nelerdir?

Erkeklerin ereksiyon sorunları için özel formüllerle bitki özlü olarak üretilen sertleştirici ilaçlar doğru kullanıldığında cinsel açıdan önemli faydalar sağlıyor. Sertleştirici ilaçların erkeklere sağladığı faydalar şunlardır.
 • Penis bölgesine daha fazla kan akışının olmasını sağlar,
 • Sertleşmenin üst seviyede olmasını sağlar,
 • Cinsel ilişkiyi kolaylaştırır,
 • Erken boşalmayı önler,
 • Sertleşme uzun sürdüğü için ilişkinin süresi de uzar,
 • Cinsel hazzın daha fazla olmasını sağlar,
 • Sertleşme sayesinde, ilişki sırasında partnerin daha fazla orgazm olmasını sağlar.
Sertleştirici ilaçlar erkek ve partnerin cinsel ilişkiyi doyasıya yaşamasını ve kendilerine olan güvenlerin de artmasını sağlıyor. Genelde bitki özü karışımları ile hazırlanan ilaçlar olduğu için kullanıcılarda önemli yan etkileri görülmüyor.

Sertleştirici İlaçların Yan Etkileri

Cinsel yaşamlarında sertleşme sorunu yaşayan her yaştaki erkek sertleştirici ilaçları kullanıyor. 18 yaş altına tavsiye edilmezken, 18 yaş üstü ve genç yaş grubundaki kişiler daha çok performans artırıcı ürün olarak kullanıyor. Sertleştirici ilaç türlerinin ortak yan etkileri şunlardır.
 • Baş ağrısı,
 • Ateş basması,
 • Baş dönmesi,
 • Çarpıntı,
 • Terleme,
 • Görme bozuklukları,
 • İştahsızlık,
 • Kas ağrıları,
 • Ciltte kızarıklık,
 • Burun tıkanıklığı,
Bu yan etkilerin tüm kullanıcılarda görülmediği biliniyor. Metabolizma yapısına göre yan etkiler ortaya çıkabilir. Yan etkilerin görülmemesi için erkeklerin günlük önerilen doz oranını aşmadan kullanmaları gerekiyor. Kalp ve damar rahatsızlıkları bulunan kişilerin sertleştirici ilaçları kullanması durumunda ciddi sağlık sorunlarının yaşanmasına neden olabilecektir.

Sertleştirici İlaçlar Ne Zaman Kullanılmalı?

Cinsel performans ürünlerinin etkilerinin istenildiği gibi görülebilmesi için doğru zamanlarda kullanılması gerekiyor. Ereksiyon sorunu yaşayan erkekler, cinsel ilişkilerinde sorun yaşamamak için sertleştirici ilaçları, cinsel ilişkiye başlamadan yaklaşık 30 dakika önce kullanmalıdır. İlacın içerik özelliklerine göre tavsiye edilen yöntemlerle kullananlar, 30 dakika sonra sertleşme etkisinin oluşmaya başladığını görmeye başlayacaktır. Sertleştirici ilaçların etkisi normalde 4- 6 saat sürerken bazı bireylerde 10 saate kadar sürdüğü bilgileri de yer alıyor. Sertleşme sağlandıktan sonra ilişkiye başlayanlar, ilişki sırasında boşalma yaşasalar bile sertleşme devam edecek ve ilişkili sürdürebilecektir. Bu cinsel ilişkinden en iyi hazzın duyulmasını sağlayacaktır.

Sertleştirici İlaçların İçeriğinde Neler Var?

Erkeklerde, ereksiyon olmayı engellenen enzimler, ilaçlar tarafından bloke edilerek kan akışının gerçekleşmesini sağlıyor. Sertleştirici ilaçların ereksiyonu engelleyen enzimleri bloke eden ve ilacın içeriğini oluşturan maddeler şunlardır.
 • Sildenafil,
 • Tadalafil,
 • Vardenafil,
 • Avanafil,
 • Lodenafil,
 • Udenafil,
 • Mirodenafil,
Sertleştirici ilaçların tümünün etki süreleri birbirine benziyor. Etki süreleri değişebiliyor ve 2 saat ile 10 saat etki sürelerine sahiptir. Piyasada bulunan sertleştirici ilaçların çoğunda bitki özü karışımları ile sildenafil etken madde içerikleri yer alıyor.

Sertleştirici İlaçlar Sağlık Sorunu Oluşturur Mu?

Dünya genelinde, sertleştirici ve cinsel performans ilaç türlerinin tamamı internet üzerinden satılıyor. Cinsel içerik ürünlerinin orijinal olanlarına ilginin çok fazla olması, sahte ilaçların üretilmesine ve piyasaya sürülmesine neden oluyor. Sertleştirici ilaç türleri, dünya genelinde ilaç pazarının büyük bir bölümünü kapsıyor. İnternet üzerinden satılan ve sahte olan sertleştirici ürün çeşitleri ciddi sağlık sorunlarına neden olabiliyor. İnternet üzerinden satışa sunulan sahte ereksiyon ilaçlarında etken madde içermemesi, zararlı toksinlerin bulunması sağlık sorunu oluşturabiliyor. Bunun için orijinal ürünler satın alınmalıdır.

Sertleştirici İlaçlar Hangi Durumlarda Etkisiz Olur?

Sertleştirici ilaçlar, içeriğide yer alan sildenafil maddesi nedeni ile sertleşmeyi en iyi seviyede sağlıyor. Sildenafil içerikli ilaçlar gıda etkileşiminde bulunarak etki gösterdiği için yağlı gıdalar ile birlikte kullanılmamalıdır. Yağlı gıdalar, sertleştirici ilaçların olumsuz etki yapmasına neden olur. Erkeklerde sertleşme soruna karşı etkili olabilmesi için aç karna kullanılması tavsiye ediliyor. Testosteron seviyesi yüksek olan kişiler, sertleştirici ilaç kullandığında etkisiz olduğunu görebilecektir. Etkili olabilmesi için testosteron oranının normal seviyeye düşürülmesi gerekiyor. Bireyin yaşına ve fiziksel yapısına göre kullanılan doz miktarı az geldiğinde de etki oranı düşecektir. Doz ayarlaması yapılarak etki oranı artırılabilir.

Sertleştirici İlaçlar Alkolle Birlikte Alınabilir mi?

Sertleştirici ilaçların tamamı cinsel performans ilaç grubunda yer alıyor ve alkol ile birlikte alınmaması gerekiyor. Bu tür ilaçların alkol ile birlikte alınması ya etkisiz kalmasını ya da çeşitli sağlık sorunlarının ortaya çıkmasına neden olacaktır. Sertleştirici ilaçlar içerisinde yer alan sildenafil ile vardenafil, tadalafil etken maddelerinin alkol ile etkileşimleri farklıdır. Sertleştirici ilaçların etkilerini görebilmek için bol su ya da meyve suyu ile kullanılması gerekiyor.

Sertleştirici Etkiye Sahip Gıdalar

Gıda ürünlerinin birçoğunda afrodizyak etkili gıdalardır. Afrodizyak besinler arasında, çilek ve avokado gibi meyveler yer alıyor. Lifli yiyecek türleri, cinsel güç artırıcı etkiye sahiptir. Sertleşme sorunu yaşayan erkekler, beslenmelerine özen gösterdiklerinde ve afrodizyak etkili sebze ve meyveleri tükettiklerinde faydalarını görmeye başlayacaktır. Sebzeler arasında, brokoli, sarımsak, kuşkonmaz, acı biber, havuç ve mercimek türü gıdalar yer alıyor. Online Eczane Tavsiye Satış Site: https://www.eczanecim-tr.com
Viagra fiyat: Viagra fiyat