Erkeklere Özel Cinsel İlaçlarGenel

Bitkisel Çin Topu Hap

Sağlıklı bir ilişkinin temel taşlarından birisi olan cinsellik, özellikle eşler arasında cinsel hazza ulaşılmadığında problemlere sebep olabilmektedir. Erkek cinsel bir problem yaşıyorsa tıbbi ürünlerin yanında bitkisel içerikli ürünleri de deneyimleme eğilimi göstermektedir. Bu ürünler arasında yer alan bitkisel içerikli ürünler doğa bir içeriğe sahip olmalarından dolayı daha fazla tercih edilebilmektedir. Bitkisel çin topu hap ürünleri bu nokta da en çok tercih edilen ürünlerdir. Çin topu Eczane ürünü hakkında detaylı bilgi için devamını oku diğer cinsel ilaçlar için sitemizi hemen incele.

Çin Topu Nedir?

Çin topu İktidarsızlık, ereksiyon sorunu, şeker ve prostat hastalığına bağlı olarak ortaya çıkan sertleşme problemi sorunu ve dengesiz beslenme sonucu ortaya çıkan cinsel isteksizlik sorunlarına çözüm sağlayan sertleştirici etkiye sahip bitkisel bir üründür. Yüzde yüz doğal olan Çin topu kullanıldığı andan itibaren cinsel gücü arttırıcı bir performans göstermektedir.

Çin topu

Çin Topu Ne İşe Yarar?

Bireylere maksimum ereksiyon desteği sağlayan Çin topu bununla birlikte erken boşalmayı önleyerek maksimum cinsel birleşme süresi oluşturmaktadır. Cinsel isteksizlik sorunlarında, cinsel isteği artırarak partnerler arasında uyumlu bir cinsel hayat sürdürmeyi amaçlamaktadır.

Bitkisel Çin Topu Hangi Cinsel Sorunların Çözümünde Etkilidir?

Bitkisel Çin Topu Hapı, erkeklerin cinsellikteki sorunlarına doğal olarak çözüm sağlamaktadır. Bu sorunlar;

• İktidarsızlık

• Ereksiyon

• Erken Boşalma

• Haz Alamama

• Cinsel Güç Eksikliği

• Cinsel İsteksizlik

• Partnerini Mutlu Edememe

Gibi cinsel sorunların çözümünü sağlama noktasında bitkisel içerikli Çin Topu tercih edilmektedir. Cinsel problemlerin yaşandığı bir cinsel birleşimde eşlerin karşılıklı olarak zevk ve haz alması düşmektedir.

Çin Topu Fiyatları

Piyasaya Uzak Doğu ülkelerinde üretildikten sonra giriş yapan Çin Topu, 4’lü ve çin topu 8 li kutular olacak şekilde satışa sunulmaktadır. Çin topu fiyat olarak oldukça makul bir üründür.

Çim topu fiyat olarak şu şekildedir. Çin topu 4’lü tek kutu fiyatı 40 TL’den başlamakla birlikte 8’li tek kutu fiyatı 70 TL olarak satılmaktadır. Daha fazla bulunan kutu seçenekleri de bulunmakla birlikte bunların fiyatları değişiklik gösterebilmektedir.

Çin Topu İçeriği

Cinsel istek ve performans artırıcı olarak kullanılan Çin Topu içeriğinde geniş bir bitki özlü formül bulundurmaktadır. Uzakdoğu da yetişen ve hemen hepsi afrodizyak özelliğine sahip bitki özlerinden oluşan tamamen doğal içeriğe sahiptir.

38 adet bitki özünden elde edilmiş olan Çin Topu, erkeklere cinsel yaşamlarında performans desteği sağlamaktadır. Bitkisel özlü içeriklerin doğal yapısı bozulmadan oluşturulmuş olan hap, vücutta afrodizyak etkisi yaratarak cinsel gücü artırmaktadır.

Çin Topu Kullanımı

Kullanım şekli oldukça basit ve kolay olan Çin Topu, misket şeklinde bir macun kıvamında olup ağız yolu ile alınmaktadır. İsteğe bağlı olarak ise misket şeklindeki macunlar daha küçük parçalara bölünerek te kullanılabilmektedir. Doz olarak bir kriter bulunmamakla birlikte kişinin tercihine göre bir doz ayarlamasına imkan vermektedir. Ağızda bir müddet çiğnendikten sonra su yahut meyve suyu kullanılarak yutulabilmektedir. Çin Topu kullanıldıktan sonra 6 ila 12 saat boyunca etkisini devam ettirmektedir.

Çin Topu Kullanılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bitkisel Çin topu cinsel birleşimden 40-60 dakika öncesinde alınmalıdır. Haftada üç kullanımdan fazla kullanılması önerilmemektedir.

Alkol ve benzer içerikli ürünler ile birlikte kullanılması cinsel performansı düşürebileceğinden tercih edilmemelidir. Alkol içerisinde yer alan birleşimlerden dolayı kullanımı sakıncalı olduğu için meyve suyu kullanılarak yutulması önerilmektedir.

Çin Topu Etkileri Nelerdir?

Maksimum derecede yüksek ereksiyon sağlama etkisi ile ön plana çıkan Çin Topu, sertleşme sorunu bulunan erkeklerde penisin cinsel birleşme sırasında yeterince sertleşememesi ile oluşabilecek memnuniyetsizliği gidererek en yüksek sertleşmeyi sağlayabilme etkisine sahip bir üründür.

Geciktirici özelliğine de sahip Çin Topu, cinsel birleşim sırasında erken boşalmayı geciktirerek kişilerin cinsel birleşim sürelerini uzatma etkisini de sağlamaktadır. Böylelikle iki tarafta cinsel birleşim sırasında yüksek haz ve zevk duymaktadır.

Cinsel güç ve zinde hissettiren etkisi ile Çin Topu, uyku hali, cinsel isteksizlik ve yorgunluk problemlerini ortadan kaldırarak güçlü bir cinsel hayat sağlayabilmektedir.

Partnerini mutlu etmek isteyen erkeklerin özellikle üründen almak istediği performansı sağlayabilme noktasında, daha mutlu eş birliktelikleri imkânına olanak vermektedir. Kadınların ulaşabilecekleri haz ile birlikte de cinsel uyum sağlanabilmektedir.

Çin Topu Zararları

Çin Topu tamamen bitkisel içerikli bir ürün olmasına rağmen görülebilecek yan etkiler mevcuttur. Bunlar; baş ağrısı, yüz kızarıklığı ve daha ileri yan etkiler olarak ise; baş dönmesi, görmede bulanıklık ve burun tıkanıklığı gibi etkilerdir. 24 saat içerisinde bir adetten fazla kullanılması tercih edilmemektedir.

Cinsel Ürünler Satış Sitesi: https://www.ekolecczane.com

İlgili Makaleler

Sertleştirici Ürünler

Dünya genelinde, erkeklerde görülen cinsel işlev bozukluklarının başında ereksiyon yani sertleşme sorunu geliyor. Sertleşme sorunu yaşayan erkekler cinsel ilişkiye giremedikleri için partnerleri ile aralarında sorunlar çıkıyor. Birçok erkekte, ilişki sırasında erken boşalma ve boşalma sonrasında hemen ereksiyon sorunu yaşanarak cinsel haz yaşanmadan ilişkinin bitmesine neden oluyor. Bu durum her erkek hem de partneri açısından zamanla psikolojik sorunlara dönüşüyor ve ayrılıklara neden oluyor. Günümüzde, çok sayıda sertleştirici ürün türü üretimleri yapılarak çeşitli platformlar üzerinden online eczaneler aracılığıyla piyasaya sürülüyor. Sertleştirici ürünler blog sitemizden detaylı bilgiler için sitemizi hemen incele uzman yazarların araştırmalarının devamını oku.

Sertleşme İlacı Nedir?

Sertleştirici ilaçlar, ereksiyon sağlayıcı ilaçlar olarak binilir. Ereksiyon olayı, erkeğin cinsel organına yeteri oranda kan basıncının gelmesi ve sertliğin sağlanmasıdır. Erkek cinsel organına kan akışı gelerek sağlanan sertlik sayesinde cinsel ilişki sağlanacaktır. Erkeklerin cinsel sorunlarından birisi olan sertleşme sorunu için üretilen ilaçlar, cinsel ilişki öncesinde alındığında, cinsel bölge kan damarlarını genişleterek kan basıncının artmasını sağlıyor. Sertleştirici ilaçlar, penis bölgesindeki kan akışını engelleyici yapıları ortadan kaldırarak ihtiyaç duyulan kan akışını sağlayarak, sertlik durumunun uzun süre korunmasını sağlıyor.

Sertleştirici İlaçlar Nereden Alınır?

Cinsel sorunların çözümü ve destek gıda takviyesi olarak sunulan sertleştirici ilaçlar ve diğer cinsel performans artırıcı ilaçlar çeşitli platformlar üzerinden satılıyor. Cinsel performans artırıcı ilaçlar eczanelerde satılmadığı için ihtiyaç duyanlar, online satış yapan siteler üzerinden yapılabiliyor. Online eczane satış yapan siteler, cinsel güçlendirici ve sertleştirici ilaç türlerini ithal ettikleri ülkelerden faturalı ve izinli olarak aldıklarını gösteriyor. Güvenilir platformlardan, orijinal sertleştirici ürünleri alanlar, kullandıklarında, cinsel ilişkilerde uzun süreli ereksiyon sağlarken, erken boşalma sorunlarına da çözüm bulmuş oluyor.

Sertleştirici İlaçları Kimler Kullanmalı?

Erkeklerin yaşadıkları sertleşme sorunlarına ilaç tedavisi ile çözüm bulunabiliyor. Sertleştirici ilaçların 18 yaş üstü erkeklerin kullanması tavsiye ediliyor. Kullanmaması gereken kişiler şunlardır.
 • Nitrat içeren tedavi ilaçlarını kullananlar,
 • Kalp rahatsızlıkları bulunanlar,
 • Böbrek yetmezliği olanlar,
 • Tavukkarası hastalığı olanlar,
 • Kronik hastalıkları olanlar,
Bu kişilerin kullanması olumsuz yan etkileri görebileceklerini ortaya koyuyor. Kullanacak olanların mutlaka doktor önerisi ile kullanması gerekiyor. 18 yaş altı erkeklerin kullanmaları hiçbir zaman tavsiye edilmiyor. Herhangi bir sağlık sorunları olmayan ve 18 yaşından büyük olup sertleşme sorunu yaşayan erkekler, cinsel ilişki öncesi kullanabilir. Kullanıldığında kişiye bağlı olarak sertlik ortalama 4 – 6 saat kadar sürebiliyor.

Sertleştirici İlaçların Faydaları Nelerdir?

Erkeklerin ereksiyon sorunları için özel formüllerle bitki özlü olarak üretilen sertleştirici ilaçlar doğru kullanıldığında cinsel açıdan önemli faydalar sağlıyor. Sertleştirici ilaçların erkeklere sağladığı faydalar şunlardır.
 • Penis bölgesine daha fazla kan akışının olmasını sağlar,
 • Sertleşmenin üst seviyede olmasını sağlar,
 • Cinsel ilişkiyi kolaylaştırır,
 • Erken boşalmayı önler,
 • Sertleşme uzun sürdüğü için ilişkinin süresi de uzar,
 • Cinsel hazzın daha fazla olmasını sağlar,
 • Sertleşme sayesinde, ilişki sırasında partnerin daha fazla orgazm olmasını sağlar.
Sertleştirici ilaçlar erkek ve partnerin cinsel ilişkiyi doyasıya yaşamasını ve kendilerine olan güvenlerin de artmasını sağlıyor. Genelde bitki özü karışımları ile hazırlanan ilaçlar olduğu için kullanıcılarda önemli yan etkileri görülmüyor.

Sertleştirici İlaçların Yan Etkileri

Cinsel yaşamlarında sertleşme sorunu yaşayan her yaştaki erkek sertleştirici ilaçları kullanıyor. 18 yaş altına tavsiye edilmezken, 18 yaş üstü ve genç yaş grubundaki kişiler daha çok performans artırıcı ürün olarak kullanıyor. Sertleştirici ilaç türlerinin ortak yan etkileri şunlardır.
 • Baş ağrısı,
 • Ateş basması,
 • Baş dönmesi,
 • Çarpıntı,
 • Terleme,
 • Görme bozuklukları,
 • İştahsızlık,
 • Kas ağrıları,
 • Ciltte kızarıklık,
 • Burun tıkanıklığı,
Bu yan etkilerin tüm kullanıcılarda görülmediği biliniyor. Metabolizma yapısına göre yan etkiler ortaya çıkabilir. Yan etkilerin görülmemesi için erkeklerin günlük önerilen doz oranını aşmadan kullanmaları gerekiyor. Kalp ve damar rahatsızlıkları bulunan kişilerin sertleştirici ilaçları kullanması durumunda ciddi sağlık sorunlarının yaşanmasına neden olabilecektir.

Sertleştirici İlaçlar Ne Zaman Kullanılmalı?

Cinsel performans ürünlerinin etkilerinin istenildiği gibi görülebilmesi için doğru zamanlarda kullanılması gerekiyor. Ereksiyon sorunu yaşayan erkekler, cinsel ilişkilerinde sorun yaşamamak için sertleştirici ilaçları, cinsel ilişkiye başlamadan yaklaşık 30 dakika önce kullanmalıdır. İlacın içerik özelliklerine göre tavsiye edilen yöntemlerle kullananlar, 30 dakika sonra sertleşme etkisinin oluşmaya başladığını görmeye başlayacaktır. Sertleştirici ilaçların etkisi normalde 4- 6 saat sürerken bazı bireylerde 10 saate kadar sürdüğü bilgileri de yer alıyor. Sertleşme sağlandıktan sonra ilişkiye başlayanlar, ilişki sırasında boşalma yaşasalar bile sertleşme devam edecek ve ilişkili sürdürebilecektir. Bu cinsel ilişkinden en iyi hazzın duyulmasını sağlayacaktır.

Sertleştirici İlaçların İçeriğinde Neler Var?

Erkeklerde, ereksiyon olmayı engellenen enzimler, ilaçlar tarafından bloke edilerek kan akışının gerçekleşmesini sağlıyor. Sertleştirici ilaçların ereksiyonu engelleyen enzimleri bloke eden ve ilacın içeriğini oluşturan maddeler şunlardır.
 • Sildenafil,
 • Tadalafil,
 • Vardenafil,
 • Avanafil,
 • Lodenafil,
 • Udenafil,
 • Mirodenafil,
Sertleştirici ilaçların tümünün etki süreleri birbirine benziyor. Etki süreleri değişebiliyor ve 2 saat ile 10 saat etki sürelerine sahiptir. Piyasada bulunan sertleştirici ilaçların çoğunda bitki özü karışımları ile sildenafil etken madde içerikleri yer alıyor.

Sertleştirici İlaçlar Sağlık Sorunu Oluşturur Mu?

Dünya genelinde, sertleştirici ve cinsel performans ilaç türlerinin tamamı internet üzerinden satılıyor. Cinsel içerik ürünlerinin orijinal olanlarına ilginin çok fazla olması, sahte ilaçların üretilmesine ve piyasaya sürülmesine neden oluyor. Sertleştirici ilaç türleri, dünya genelinde ilaç pazarının büyük bir bölümünü kapsıyor. İnternet üzerinden satılan ve sahte olan sertleştirici ürün çeşitleri ciddi sağlık sorunlarına neden olabiliyor. İnternet üzerinden satışa sunulan sahte ereksiyon ilaçlarında etken madde içermemesi, zararlı toksinlerin bulunması sağlık sorunu oluşturabiliyor. Bunun için orijinal ürünler satın alınmalıdır.

Sertleştirici İlaçlar Hangi Durumlarda Etkisiz Olur?

Sertleştirici ilaçlar, içeriğide yer alan sildenafil maddesi nedeni ile sertleşmeyi en iyi seviyede sağlıyor. Sildenafil içerikli ilaçlar gıda etkileşiminde bulunarak etki gösterdiği için yağlı gıdalar ile birlikte kullanılmamalıdır. Yağlı gıdalar, sertleştirici ilaçların olumsuz etki yapmasına neden olur. Erkeklerde sertleşme soruna karşı etkili olabilmesi için aç karna kullanılması tavsiye ediliyor. Testosteron seviyesi yüksek olan kişiler, sertleştirici ilaç kullandığında etkisiz olduğunu görebilecektir. Etkili olabilmesi için testosteron oranının normal seviyeye düşürülmesi gerekiyor. Bireyin yaşına ve fiziksel yapısına göre kullanılan doz miktarı az geldiğinde de etki oranı düşecektir. Doz ayarlaması yapılarak etki oranı artırılabilir.

Sertleştirici İlaçlar Alkolle Birlikte Alınabilir mi?

Sertleştirici ilaçların tamamı cinsel performans ilaç grubunda yer alıyor ve alkol ile birlikte alınmaması gerekiyor. Bu tür ilaçların alkol ile birlikte alınması ya etkisiz kalmasını ya da çeşitli sağlık sorunlarının ortaya çıkmasına neden olacaktır. Sertleştirici ilaçlar içerisinde yer alan sildenafil ile vardenafil, tadalafil etken maddelerinin alkol ile etkileşimleri farklıdır. Sertleştirici ilaçların etkilerini görebilmek için bol su ya da meyve suyu ile kullanılması gerekiyor.

Sertleştirici Etkiye Sahip Gıdalar

Gıda ürünlerinin birçoğunda afrodizyak etkili gıdalardır. Afrodizyak besinler arasında, çilek ve avokado gibi meyveler yer alıyor. Lifli yiyecek türleri, cinsel güç artırıcı etkiye sahiptir. Sertleşme sorunu yaşayan erkekler, beslenmelerine özen gösterdiklerinde ve afrodizyak etkili sebze ve meyveleri tükettiklerinde faydalarını görmeye başlayacaktır. Sebzeler arasında, brokoli, sarımsak, kuşkonmaz, acı biber, havuç ve mercimek türü gıdalar yer alıyor. Online Eczane Tavsiye Satış Site: https://www.eczanecim-tr.com
Viagra fiyat: Viagra fiyat