Erkeklere Özel Cinsel İlaçlarGenel

Penis Kalınlaştırmak

Penis boyunu ve kalınlığını etkileyen en büyük etmen, genetik faktörlerdir. Anne karnında çocuğun yeterince gelişememesi, çocukluk yıllarında yetersiz beslenme ve hormonal sorunlar nedeni ile de penis yeterli kalınlığa ve büyüklüğe ulaşamaz. Penis boyu ve kalınlığı, kişilerin fizyolojik yapısına göre değişiklik gösterir. Penis kalınlaştırmak yeni gelişen sağlık ürünleriyle artık çok pratik şekilde mümkün olabilmektedir. Cinsel sağlık ürünleri alanında bu anlam da çok ciddi ilerlemeler olmuştur.

Penis kalınlığının ve boyunun yetersiz olması, kişinin davranış biçimlerinde değişikliğe sebep olur. Buna bağlı olarak psikolojik ve fizyolojik rahatsızlıklara yol açar. Penisi yeterli kalınlığa sahip olmayan erkek, partnerine vereceği hazzın yetersiz olması durumunda, yeterli orgazma sağlanamaz.

Bu durum çiftler arasında sosyal davranış bozuklukları olarak kendini gösterir. Penisin erkeklerde güç simgesi olarak tabulaştırılması, olağan birleşme sağlansa bile, kendisini yetersiz gören erkekte kaygıyı ve stresi ortaya çıkartır.

Gerek penis kalınlığı yeterli olmayan erkekler, gerekse yeterli olmasına rağmen, penisinin yeterince kalın olmadığı saplantısına düşen erkeklerin tercih ettiği yöntemlerin başında, cerrahi operasyon ve anestezi yöntemleri gelir. Penis büyütücü hap gibi cinsel sağlık ilaçları ile desteklenen bu tedaviler de sonuç çoğu hasta yüksek oranda başarılıdır.

Penis Nasıl Kalınlaştırılır?

Cinsel birleşme esnasında, penis dış yüzeyi, vajina duvarlarına basınç yaparak, kadının ve erkeğin boşalmasını sağlar. Penis kalınlığının yeterli düzeyde olmaması, vajina duvarlarına yeterli basınç uygulayamaz. Penis büyütücü ürünler ile panis uzatmak ve kalınlaştırmak oldukça kolay bir durumdur. Cinsel uyarılma için penis boyu ve kalınlığı mutlaka önemlidir. Eğer yeterli hacim yoksa kadınlar tatmin olmazlar.

Bu durumda kadın yeterince uyarılmadığı için orgazma olamaz veya yeterli düzeyde orgazma ulaşamaz. Bu durum sürdürülebilir cinsel aktiviteyi etkiler. Normal değerlerde penis boyutları;

 • Ereksiyon durumunda penis uzunluğu 13,2 cm.
 • Ereksiyon durumunda penis kalınlığı 11,6 cm.

Olarak değerlendirilir. Bu değerlerin altında veya kendisini yeterli görmeyen erkeklerde, penis kalınlığı için cerrahi yöntem uygulanır. Cerrahi operasyonla karın ön duvarı cilt altından, özel enjeksiyon yöntemi ile alınan yağlar, filtre edilerek penisin cilt altına enjekte edilir. Bu sayede ideal veya arzu edilen düzeyde penis kalınlığı elde edilir.

Penis büyütücüler

Penis Kalınlaştırma Kimlere Uygulanır?

Penisin işlevselliğini artırmak için uygulanan, penis kalınlaştırma operasyonu, penis inceliğinden sorun yaşayan, penis inceliğinden endişelenen erkekler tarafından tercih edilmektedir.

Penis kalınlığı yeterli düzeyde olmayan erkekler, geliştirdikleri kaygılar neticesinde sertleşme bozukluğu ve ereksiyon sorununun ortaya çıkmasına neden olur. Bu durumu yaşayan erkekler, etkili yöntem olarak, cerrahi penis kalınlaştırma yöntemine başvurarak, soruna çözüm bulurlar.

Penis Kalınlaştırmanın Etkileri Nelerdir?

Penis kalınlaştırma yönteminde, penis büyütme işleminde olduğu gibi cerrahi operasyon uygulanmaz. Kişinin kendisinin karın iç duvarlarından alınan yağların, penise özel yöntemlerle enjekte edildiği için, cerrahi operasyonlarda olduğu gibi komplikasyonlar gelişmez.

Kişinin fizyolojik yapısına ve uygulanan enjeksiyon sisteminin işlevselliğine göre penis kalınlığında 1-2 santim kadar kalınlaşma sağlar. Bu sayede gerek erkekte, gerekse kadında etkili cinsel birliktelik yaşanır. Bu sayede öz güven kazanan erkek, ereksiyon sorunu ve erken boşalma gibi, diğer cinsel aktivite sorunlarına da çözüm sunar.

Penis Kalınlaştırma Tedavisi Ne Kadar Sürer?

Penis kalınlaştırma operasyonu, penis uzatma operasyonu ile birlikte gerçekleştirildiğinde, operasyon süresi 2-3 saate kadar çıkabilmektedir. Sadece kalınlaştırma operasyonu, ortalama bir saat süre ile etkin bir şekilde yerine getirilir. Yöntemde her ne kadar cerrahi operasyon gerçekleşmemiş olsa da, kişinin durumuna göre 24 saat saat kontrol altında tutulabilir.

Penis Kalınlaştırma Tedavisinin Etkisi Ne Kadar Sürer?

Penis kalınlaştırma operasyonu, cerrahi operasyon gerektirmediği için, konforlu yöntemler arasındadır. Operasyondan kısa süre sonra penis aktif olarak kullanılabilmektedir. Özel enjeksiyon sistemi ile penise enjekte edilen yağ dokusu, zaman içerisinde vücut tarafından emilerek özelliğini kaybetmektedir.

Normal şartlarda 6 ay olarak öngörülen, enjeksiyon sistemi ile penis kalınlaştırma yöntemi, kişinin fizyolojik, biyolojik yapısına göre değişiklikler gösterir. Her durumda da, enjeksiyon yöntemi 6 aylık sürelerle uygulanmalıdır. Bu sayede etkinliğini artırarak, cinsel aktivitenin istenen ölçüde gerçekleşmesine katkı sağlar.

Penis Kalınlaştırma Tedavisinin Yan Etkileri Nelerdir?

Penis kalınlaştırma yönteminde, kişinin kendi karın iç duvarından alınan yağlar, özel yöntemler uygulanarak penise enjekte edilir. Penis için en uygun yağ dokusu, karın bölgesinde bulunan yağ dokularıdır.

Bu sayede penis dokusu, enjekte edilen yağ dokusunu kolayca kabul eder. Her ne kadar kişinin kendi yağ dokusu kullanılsa da, bazen vücut yağ dokuna adapte olmaz ve komplikasyonlar geliştirir. Bu durumda peniste kızarma, morarma, ateş ile kendini gösterir. Bu tür komplikasyonlar gelişmesi durumunda, mutlaka operasyonu gerçekleştiren hekime başvurulmalıdır.

Penis Kalınlaştırma Tedavisinin Fiyatları Ne Kadar?

Penis kalınlaştırma operasyonları, SGK tarafından desteklenen tedaviler arasında yer almaz. Operasyonun fiyatları, tedaviyi gerçekleştirecek sağlık kuruluşlarının, fiyat politikasına göre değişiklik gösterir.

İlgili Makaleler

Sertleştirici Ürünler

Dünya genelinde, erkeklerde görülen cinsel işlev bozukluklarının başında ereksiyon yani sertleşme sorunu geliyor. Sertleşme sorunu yaşayan erkekler cinsel ilişkiye giremedikleri için partnerleri ile aralarında sorunlar çıkıyor. Birçok erkekte, ilişki sırasında erken boşalma ve boşalma sonrasında hemen ereksiyon sorunu yaşanarak cinsel haz yaşanmadan ilişkinin bitmesine neden oluyor. Bu durum her erkek hem de partneri açısından zamanla psikolojik sorunlara dönüşüyor ve ayrılıklara neden oluyor. Günümüzde, çok sayıda sertleştirici ürün türü üretimleri yapılarak çeşitli platformlar üzerinden online eczaneler aracılığıyla piyasaya sürülüyor. Sertleştirici ürünler blog sitemizden detaylı bilgiler için sitemizi hemen incele uzman yazarların araştırmalarının devamını oku.

Sertleşme İlacı Nedir?

Sertleştirici ilaçlar, ereksiyon sağlayıcı ilaçlar olarak binilir. Ereksiyon olayı, erkeğin cinsel organına yeteri oranda kan basıncının gelmesi ve sertliğin sağlanmasıdır. Erkek cinsel organına kan akışı gelerek sağlanan sertlik sayesinde cinsel ilişki sağlanacaktır. Erkeklerin cinsel sorunlarından birisi olan sertleşme sorunu için üretilen ilaçlar, cinsel ilişki öncesinde alındığında, cinsel bölge kan damarlarını genişleterek kan basıncının artmasını sağlıyor. Sertleştirici ilaçlar, penis bölgesindeki kan akışını engelleyici yapıları ortadan kaldırarak ihtiyaç duyulan kan akışını sağlayarak, sertlik durumunun uzun süre korunmasını sağlıyor.

Sertleştirici İlaçlar Nereden Alınır?

Cinsel sorunların çözümü ve destek gıda takviyesi olarak sunulan sertleştirici ilaçlar ve diğer cinsel performans artırıcı ilaçlar çeşitli platformlar üzerinden satılıyor. Cinsel performans artırıcı ilaçlar eczanelerde satılmadığı için ihtiyaç duyanlar, online satış yapan siteler üzerinden yapılabiliyor. Online eczane satış yapan siteler, cinsel güçlendirici ve sertleştirici ilaç türlerini ithal ettikleri ülkelerden faturalı ve izinli olarak aldıklarını gösteriyor. Güvenilir platformlardan, orijinal sertleştirici ürünleri alanlar, kullandıklarında, cinsel ilişkilerde uzun süreli ereksiyon sağlarken, erken boşalma sorunlarına da çözüm bulmuş oluyor.

Sertleştirici İlaçları Kimler Kullanmalı?

Erkeklerin yaşadıkları sertleşme sorunlarına ilaç tedavisi ile çözüm bulunabiliyor. Sertleştirici ilaçların 18 yaş üstü erkeklerin kullanması tavsiye ediliyor. Kullanmaması gereken kişiler şunlardır.
 • Nitrat içeren tedavi ilaçlarını kullananlar,
 • Kalp rahatsızlıkları bulunanlar,
 • Böbrek yetmezliği olanlar,
 • Tavukkarası hastalığı olanlar,
 • Kronik hastalıkları olanlar,
Bu kişilerin kullanması olumsuz yan etkileri görebileceklerini ortaya koyuyor. Kullanacak olanların mutlaka doktor önerisi ile kullanması gerekiyor. 18 yaş altı erkeklerin kullanmaları hiçbir zaman tavsiye edilmiyor. Herhangi bir sağlık sorunları olmayan ve 18 yaşından büyük olup sertleşme sorunu yaşayan erkekler, cinsel ilişki öncesi kullanabilir. Kullanıldığında kişiye bağlı olarak sertlik ortalama 4 – 6 saat kadar sürebiliyor.

Sertleştirici İlaçların Faydaları Nelerdir?

Erkeklerin ereksiyon sorunları için özel formüllerle bitki özlü olarak üretilen sertleştirici ilaçlar doğru kullanıldığında cinsel açıdan önemli faydalar sağlıyor. Sertleştirici ilaçların erkeklere sağladığı faydalar şunlardır.
 • Penis bölgesine daha fazla kan akışının olmasını sağlar,
 • Sertleşmenin üst seviyede olmasını sağlar,
 • Cinsel ilişkiyi kolaylaştırır,
 • Erken boşalmayı önler,
 • Sertleşme uzun sürdüğü için ilişkinin süresi de uzar,
 • Cinsel hazzın daha fazla olmasını sağlar,
 • Sertleşme sayesinde, ilişki sırasında partnerin daha fazla orgazm olmasını sağlar.
Sertleştirici ilaçlar erkek ve partnerin cinsel ilişkiyi doyasıya yaşamasını ve kendilerine olan güvenlerin de artmasını sağlıyor. Genelde bitki özü karışımları ile hazırlanan ilaçlar olduğu için kullanıcılarda önemli yan etkileri görülmüyor.

Sertleştirici İlaçların Yan Etkileri

Cinsel yaşamlarında sertleşme sorunu yaşayan her yaştaki erkek sertleştirici ilaçları kullanıyor. 18 yaş altına tavsiye edilmezken, 18 yaş üstü ve genç yaş grubundaki kişiler daha çok performans artırıcı ürün olarak kullanıyor. Sertleştirici ilaç türlerinin ortak yan etkileri şunlardır.
 • Baş ağrısı,
 • Ateş basması,
 • Baş dönmesi,
 • Çarpıntı,
 • Terleme,
 • Görme bozuklukları,
 • İştahsızlık,
 • Kas ağrıları,
 • Ciltte kızarıklık,
 • Burun tıkanıklığı,
Bu yan etkilerin tüm kullanıcılarda görülmediği biliniyor. Metabolizma yapısına göre yan etkiler ortaya çıkabilir. Yan etkilerin görülmemesi için erkeklerin günlük önerilen doz oranını aşmadan kullanmaları gerekiyor. Kalp ve damar rahatsızlıkları bulunan kişilerin sertleştirici ilaçları kullanması durumunda ciddi sağlık sorunlarının yaşanmasına neden olabilecektir.

Sertleştirici İlaçlar Ne Zaman Kullanılmalı?

Cinsel performans ürünlerinin etkilerinin istenildiği gibi görülebilmesi için doğru zamanlarda kullanılması gerekiyor. Ereksiyon sorunu yaşayan erkekler, cinsel ilişkilerinde sorun yaşamamak için sertleştirici ilaçları, cinsel ilişkiye başlamadan yaklaşık 30 dakika önce kullanmalıdır. İlacın içerik özelliklerine göre tavsiye edilen yöntemlerle kullananlar, 30 dakika sonra sertleşme etkisinin oluşmaya başladığını görmeye başlayacaktır. Sertleştirici ilaçların etkisi normalde 4- 6 saat sürerken bazı bireylerde 10 saate kadar sürdüğü bilgileri de yer alıyor. Sertleşme sağlandıktan sonra ilişkiye başlayanlar, ilişki sırasında boşalma yaşasalar bile sertleşme devam edecek ve ilişkili sürdürebilecektir. Bu cinsel ilişkinden en iyi hazzın duyulmasını sağlayacaktır.

Sertleştirici İlaçların İçeriğinde Neler Var?

Erkeklerde, ereksiyon olmayı engellenen enzimler, ilaçlar tarafından bloke edilerek kan akışının gerçekleşmesini sağlıyor. Sertleştirici ilaçların ereksiyonu engelleyen enzimleri bloke eden ve ilacın içeriğini oluşturan maddeler şunlardır.
 • Sildenafil,
 • Tadalafil,
 • Vardenafil,
 • Avanafil,
 • Lodenafil,
 • Udenafil,
 • Mirodenafil,
Sertleştirici ilaçların tümünün etki süreleri birbirine benziyor. Etki süreleri değişebiliyor ve 2 saat ile 10 saat etki sürelerine sahiptir. Piyasada bulunan sertleştirici ilaçların çoğunda bitki özü karışımları ile sildenafil etken madde içerikleri yer alıyor.

Sertleştirici İlaçlar Sağlık Sorunu Oluşturur Mu?

Dünya genelinde, sertleştirici ve cinsel performans ilaç türlerinin tamamı internet üzerinden satılıyor. Cinsel içerik ürünlerinin orijinal olanlarına ilginin çok fazla olması, sahte ilaçların üretilmesine ve piyasaya sürülmesine neden oluyor. Sertleştirici ilaç türleri, dünya genelinde ilaç pazarının büyük bir bölümünü kapsıyor. İnternet üzerinden satılan ve sahte olan sertleştirici ürün çeşitleri ciddi sağlık sorunlarına neden olabiliyor. İnternet üzerinden satışa sunulan sahte ereksiyon ilaçlarında etken madde içermemesi, zararlı toksinlerin bulunması sağlık sorunu oluşturabiliyor. Bunun için orijinal ürünler satın alınmalıdır.

Sertleştirici İlaçlar Hangi Durumlarda Etkisiz Olur?

Sertleştirici ilaçlar, içeriğide yer alan sildenafil maddesi nedeni ile sertleşmeyi en iyi seviyede sağlıyor. Sildenafil içerikli ilaçlar gıda etkileşiminde bulunarak etki gösterdiği için yağlı gıdalar ile birlikte kullanılmamalıdır. Yağlı gıdalar, sertleştirici ilaçların olumsuz etki yapmasına neden olur. Erkeklerde sertleşme soruna karşı etkili olabilmesi için aç karna kullanılması tavsiye ediliyor. Testosteron seviyesi yüksek olan kişiler, sertleştirici ilaç kullandığında etkisiz olduğunu görebilecektir. Etkili olabilmesi için testosteron oranının normal seviyeye düşürülmesi gerekiyor. Bireyin yaşına ve fiziksel yapısına göre kullanılan doz miktarı az geldiğinde de etki oranı düşecektir. Doz ayarlaması yapılarak etki oranı artırılabilir.

Sertleştirici İlaçlar Alkolle Birlikte Alınabilir mi?

Sertleştirici ilaçların tamamı cinsel performans ilaç grubunda yer alıyor ve alkol ile birlikte alınmaması gerekiyor. Bu tür ilaçların alkol ile birlikte alınması ya etkisiz kalmasını ya da çeşitli sağlık sorunlarının ortaya çıkmasına neden olacaktır. Sertleştirici ilaçlar içerisinde yer alan sildenafil ile vardenafil, tadalafil etken maddelerinin alkol ile etkileşimleri farklıdır. Sertleştirici ilaçların etkilerini görebilmek için bol su ya da meyve suyu ile kullanılması gerekiyor.

Sertleştirici Etkiye Sahip Gıdalar

Gıda ürünlerinin birçoğunda afrodizyak etkili gıdalardır. Afrodizyak besinler arasında, çilek ve avokado gibi meyveler yer alıyor. Lifli yiyecek türleri, cinsel güç artırıcı etkiye sahiptir. Sertleşme sorunu yaşayan erkekler, beslenmelerine özen gösterdiklerinde ve afrodizyak etkili sebze ve meyveleri tükettiklerinde faydalarını görmeye başlayacaktır. Sebzeler arasında, brokoli, sarımsak, kuşkonmaz, acı biber, havuç ve mercimek türü gıdalar yer alıyor. Online Eczane Tavsiye Satış Site: https://www.eczanecim-tr.com
Viagra fiyat: Viagra fiyat