Erkeklere Özel Cinsel İlaçlarGenel

Ereksiyonu Arttırmak

Ereksiyon, basitçe söylemek gerekirse, bir erkeğin bir kadına yönelik cinsel arzusunun bir sonucu olarak penisin sertleşmesi ve cinsel ilişkiye hazır hale gelmesi durumudur. İnsan yaşamının, devamlılığının bir gereği olan ereksiyon, gerçekleşmediği zaman birçok sorunlara neden olur. Ereksiyonu arttırmak için gerekli olan enerji cinsel ilaçlar yoluyla sağlanabiliyor.

Ereksiyon Nedir?

Sertleşmenin nedeni, testislerde üretilen sperm hücrelerini rahme ulaştırmak için vajinal yoldan geçtiği için penisin fiziksel olarak yeterli olması ihtiyacıdır. Vücudumuzdaki en temel güdülerden biri hayatta kalmak ve neslin devamını sağlamaktır. Vücut, neslin devamını sağlamak için ürettiği spermi temel vajinal yoldan rahim ağzına ulaştırmak ve rahime ulaşan yumurtaya aktarmak ister. Ancak bu durumun gerçekleşebilmesi için ereksiyonun yani cinsel gücün yerinde olması ve penis sertleşmesinin mümkün olması gerekir.

Ereksiyon Sorunlarının Nedenleri

Zaman zaman bazı erkeklerde yaşanan ereksiyon kaybı sorunları hayatı mutsuz eden önemli bir sorundur. Sertleşme sorunları genellikle psikolojik ve fizyolojik nedenlerin bir kombinasyonundan kaynaklanır.

Ereksiyon kayıplarının fiziksel nedenlerini şöyle sıralayabiliriz;

 • Penis yapısında meydana gelen yapısal bozukluklar ve kan yetersizliği
 • Penis yapısında bulunan kan damarlarının yeterince kapanmaması
 • Hormon bozukluklardan kaynaklanan ereksiyon kayıpları
 • Aşırı şekilde alkol ve uyuşturucu madde kullanımı
 • Şeker hastalığı, yüksek kolesterol, beyin kanaması, penisin süngerimsi yapısının bozulması
 • Böbrek veya karaciğer yetmezliği gibi ciddi hastalıklar,
 • Söz konusu sağlık sorunlarının tamamı fiziksel nedenlere bağlı olarak ereksiyon kaybına da yol açan sarınlardır.
 • Sertleşme sorunlarının psikolojik nedenleri de bulunmaktadır: söz konusu ereksiyon kaybına neden olan psikolojik nedenler de şunlardır;
 • Mali ve ticari sorunlardan kaynaklanan güvensizlik duyguları
 • Eşle ilgili çeşitli sorunlar ya da anlaşmazlıklar
 • Cinsel ortamda kendini rahat hissedememe
 • Seks sırasında zihni temizleyememe ve ana odaklanamama
 • Korku, kaygı ve diğer zihinsel sorunlar.

Söz konusu ereksiyon, tamamen fiziksel ve zihinsel duyguların bir arada ve sağlıklı olmasının bir sonucudur. Psikolojik sorunlar ve odaklanamama da erkekler de cinsel sertleşme ereksiyon kaybına neden olur. Vega 100 mg 30 tablet ürünü kaybedilen enerji ve sertleşmeyi sağlamak için oldukça etkili bir çözüm yoludur.

Ereksiyon hapları

Ereksiyon Kaybı Nasıl Tedavi Edilir?

Ereksiyonu arttırmak ve var olan sorunları tedavi etmek için öncelikle sorunun fiziksel mi yoksa psikolojik mi olduğunu belirlenmesi gerekir. Tedavi yönteminin seçimi, nedenin fiziksel mi yoksa zihinsel mi olduğuna bağlıdır. Örneğin genç bir hastada uyku sırasında ereksiyon varsa, fizik muayene, kan/idrar testi normal ve genel durumu iyi ise nedeni büyük ihtimalle psikolojiktir. Fiziksel nedenlere bağlı erektil disfonksiyonda nedene dayalı tedavi de kullanılabilir.

Bununla birlikte, genel olarak ereksiyonu arttırmak ve ereksiyon kaybını tedavi etmek için kullanılan 4 ana tedavi yöntemi şunlardır;

 • Ağız yoluyla alınan ereksiyon artırma ilaçları
 • Ereksiyon artırmada kullanılan vakum cihazı yöntemi
 • Ereksiyon kaybına karşı penis enjeksiyonu
 • Ereksiyon kaybı penis protezi

Bu tedavi yöntemlerisöz konusu hastalığın ya da yaşanan sorunun nedenlerini ortadan kaldırmaz ancak ereksiyon kaybını en aza indirebilir ve cinsel temasa izin verecek düzeyde bir sertleşme elde etmenizi sağlar.

Ereksiyon İlacı Nedir?

Ereksiyon kayıplarını ve sertleşme sorunlarını en aza indirmek için kullnaılan yöntemlerde biri de ereksiyon ilaçlarıdır. Ereksiyon kayıplarının fiziksel sorunlara bağlı olarak yaşanması durumunda kullanılacak olan ereksiyon ilaçlarının uzmanlar tarafından tavsiye edilmesine dikkat edilmelidir. Viagra 30 tablet ereksiyon hapları ekonomik ve etkili destek ürünleridir.

Ereksiyın ilaçlarının, fizyolojik mekanizmasının erkek cinsel organlarında, peniste kan akışını artırarak ve cinsel ilişkiyi kolaylaştırarak sertleşmeyi sağlayan ilaçlar olduğu anlaşılmaktadır. Bu ilaçlar, peniste ereksiyonda yani sertleşmenin gerçekleşmesinde rol oynayan bir enzimlerin sağlıklı olmasını ve kan akışının sağlıklı bir şekilde gerçekleşmesini sağlar.

Söz konusu ereksiyon ilaçları, erektil disfonksiyon için birinci basamak tedavi olarak kabul edilir. Bu ilacın genel sağlığının farkında olmayan bir kişi tarafından yanlışlıkla kullanılmasının önüne geçilmelidir. Doktor ve uzamanlar tarafından yapılan muayeneler ve testler sonrasında kullanılması çok daha önemlidir. Ancak bu ilaçları, ciddi kalp hastalığı olmayan kişiler, son 6 ayda kalp krizi geçirmemiş kişiler ile ağır karaciğer ve böbrek yetmezliği olanların kullanmaları tavsiye edilmez.

Her türlü sertleşme sorunu ve ereksiyon kayıpları sonrasında ve normal zamanlarda ereksiyon arttırmak için birtakım ilaçlar ve yöntemler kullanılabilir. Yaşanan tüm bu sorunlar için bir doktora danışılarak mümkün olduğunca doğru ve detaylı bilgi verilmesi gerekmektedir. Aslında bu sorunların çok yaygın olduğunu bilmeli ve utanmamalıdır. Her yıl daha yeni tedaviler ortaya çıkıyor ve her türlü erektil disfonksiyon problemini tedavi etmek mümkün.

İlgili Makaleler

Sertleştirici Ürünler

Dünya genelinde, erkeklerde görülen cinsel işlev bozukluklarının başında ereksiyon yani sertleşme sorunu geliyor. Sertleşme sorunu yaşayan erkekler cinsel ilişkiye giremedikleri için partnerleri ile aralarında sorunlar çıkıyor. Birçok erkekte, ilişki sırasında erken boşalma ve boşalma sonrasında hemen ereksiyon sorunu yaşanarak cinsel haz yaşanmadan ilişkinin bitmesine neden oluyor. Bu durum her erkek hem de partneri açısından zamanla psikolojik sorunlara dönüşüyor ve ayrılıklara neden oluyor. Günümüzde, çok sayıda sertleştirici ürün türü üretimleri yapılarak çeşitli platformlar üzerinden online eczaneler aracılığıyla piyasaya sürülüyor. Sertleştirici ürünler blog sitemizden detaylı bilgiler için sitemizi hemen incele uzman yazarların araştırmalarının devamını oku.

Sertleşme İlacı Nedir?

Sertleştirici ilaçlar, ereksiyon sağlayıcı ilaçlar olarak binilir. Ereksiyon olayı, erkeğin cinsel organına yeteri oranda kan basıncının gelmesi ve sertliğin sağlanmasıdır. Erkek cinsel organına kan akışı gelerek sağlanan sertlik sayesinde cinsel ilişki sağlanacaktır. Erkeklerin cinsel sorunlarından birisi olan sertleşme sorunu için üretilen ilaçlar, cinsel ilişki öncesinde alındığında, cinsel bölge kan damarlarını genişleterek kan basıncının artmasını sağlıyor. Sertleştirici ilaçlar, penis bölgesindeki kan akışını engelleyici yapıları ortadan kaldırarak ihtiyaç duyulan kan akışını sağlayarak, sertlik durumunun uzun süre korunmasını sağlıyor.

Sertleştirici İlaçlar Nereden Alınır?

Cinsel sorunların çözümü ve destek gıda takviyesi olarak sunulan sertleştirici ilaçlar ve diğer cinsel performans artırıcı ilaçlar çeşitli platformlar üzerinden satılıyor. Cinsel performans artırıcı ilaçlar eczanelerde satılmadığı için ihtiyaç duyanlar, online satış yapan siteler üzerinden yapılabiliyor. Online eczane satış yapan siteler, cinsel güçlendirici ve sertleştirici ilaç türlerini ithal ettikleri ülkelerden faturalı ve izinli olarak aldıklarını gösteriyor. Güvenilir platformlardan, orijinal sertleştirici ürünleri alanlar, kullandıklarında, cinsel ilişkilerde uzun süreli ereksiyon sağlarken, erken boşalma sorunlarına da çözüm bulmuş oluyor.

Sertleştirici İlaçları Kimler Kullanmalı?

Erkeklerin yaşadıkları sertleşme sorunlarına ilaç tedavisi ile çözüm bulunabiliyor. Sertleştirici ilaçların 18 yaş üstü erkeklerin kullanması tavsiye ediliyor. Kullanmaması gereken kişiler şunlardır.
 • Nitrat içeren tedavi ilaçlarını kullananlar,
 • Kalp rahatsızlıkları bulunanlar,
 • Böbrek yetmezliği olanlar,
 • Tavukkarası hastalığı olanlar,
 • Kronik hastalıkları olanlar,
Bu kişilerin kullanması olumsuz yan etkileri görebileceklerini ortaya koyuyor. Kullanacak olanların mutlaka doktor önerisi ile kullanması gerekiyor. 18 yaş altı erkeklerin kullanmaları hiçbir zaman tavsiye edilmiyor. Herhangi bir sağlık sorunları olmayan ve 18 yaşından büyük olup sertleşme sorunu yaşayan erkekler, cinsel ilişki öncesi kullanabilir. Kullanıldığında kişiye bağlı olarak sertlik ortalama 4 – 6 saat kadar sürebiliyor.

Sertleştirici İlaçların Faydaları Nelerdir?

Erkeklerin ereksiyon sorunları için özel formüllerle bitki özlü olarak üretilen sertleştirici ilaçlar doğru kullanıldığında cinsel açıdan önemli faydalar sağlıyor. Sertleştirici ilaçların erkeklere sağladığı faydalar şunlardır.
 • Penis bölgesine daha fazla kan akışının olmasını sağlar,
 • Sertleşmenin üst seviyede olmasını sağlar,
 • Cinsel ilişkiyi kolaylaştırır,
 • Erken boşalmayı önler,
 • Sertleşme uzun sürdüğü için ilişkinin süresi de uzar,
 • Cinsel hazzın daha fazla olmasını sağlar,
 • Sertleşme sayesinde, ilişki sırasında partnerin daha fazla orgazm olmasını sağlar.
Sertleştirici ilaçlar erkek ve partnerin cinsel ilişkiyi doyasıya yaşamasını ve kendilerine olan güvenlerin de artmasını sağlıyor. Genelde bitki özü karışımları ile hazırlanan ilaçlar olduğu için kullanıcılarda önemli yan etkileri görülmüyor.

Sertleştirici İlaçların Yan Etkileri

Cinsel yaşamlarında sertleşme sorunu yaşayan her yaştaki erkek sertleştirici ilaçları kullanıyor. 18 yaş altına tavsiye edilmezken, 18 yaş üstü ve genç yaş grubundaki kişiler daha çok performans artırıcı ürün olarak kullanıyor. Sertleştirici ilaç türlerinin ortak yan etkileri şunlardır.
 • Baş ağrısı,
 • Ateş basması,
 • Baş dönmesi,
 • Çarpıntı,
 • Terleme,
 • Görme bozuklukları,
 • İştahsızlık,
 • Kas ağrıları,
 • Ciltte kızarıklık,
 • Burun tıkanıklığı,
Bu yan etkilerin tüm kullanıcılarda görülmediği biliniyor. Metabolizma yapısına göre yan etkiler ortaya çıkabilir. Yan etkilerin görülmemesi için erkeklerin günlük önerilen doz oranını aşmadan kullanmaları gerekiyor. Kalp ve damar rahatsızlıkları bulunan kişilerin sertleştirici ilaçları kullanması durumunda ciddi sağlık sorunlarının yaşanmasına neden olabilecektir.

Sertleştirici İlaçlar Ne Zaman Kullanılmalı?

Cinsel performans ürünlerinin etkilerinin istenildiği gibi görülebilmesi için doğru zamanlarda kullanılması gerekiyor. Ereksiyon sorunu yaşayan erkekler, cinsel ilişkilerinde sorun yaşamamak için sertleştirici ilaçları, cinsel ilişkiye başlamadan yaklaşık 30 dakika önce kullanmalıdır. İlacın içerik özelliklerine göre tavsiye edilen yöntemlerle kullananlar, 30 dakika sonra sertleşme etkisinin oluşmaya başladığını görmeye başlayacaktır. Sertleştirici ilaçların etkisi normalde 4- 6 saat sürerken bazı bireylerde 10 saate kadar sürdüğü bilgileri de yer alıyor. Sertleşme sağlandıktan sonra ilişkiye başlayanlar, ilişki sırasında boşalma yaşasalar bile sertleşme devam edecek ve ilişkili sürdürebilecektir. Bu cinsel ilişkinden en iyi hazzın duyulmasını sağlayacaktır.

Sertleştirici İlaçların İçeriğinde Neler Var?

Erkeklerde, ereksiyon olmayı engellenen enzimler, ilaçlar tarafından bloke edilerek kan akışının gerçekleşmesini sağlıyor. Sertleştirici ilaçların ereksiyonu engelleyen enzimleri bloke eden ve ilacın içeriğini oluşturan maddeler şunlardır.
 • Sildenafil,
 • Tadalafil,
 • Vardenafil,
 • Avanafil,
 • Lodenafil,
 • Udenafil,
 • Mirodenafil,
Sertleştirici ilaçların tümünün etki süreleri birbirine benziyor. Etki süreleri değişebiliyor ve 2 saat ile 10 saat etki sürelerine sahiptir. Piyasada bulunan sertleştirici ilaçların çoğunda bitki özü karışımları ile sildenafil etken madde içerikleri yer alıyor.

Sertleştirici İlaçlar Sağlık Sorunu Oluşturur Mu?

Dünya genelinde, sertleştirici ve cinsel performans ilaç türlerinin tamamı internet üzerinden satılıyor. Cinsel içerik ürünlerinin orijinal olanlarına ilginin çok fazla olması, sahte ilaçların üretilmesine ve piyasaya sürülmesine neden oluyor. Sertleştirici ilaç türleri, dünya genelinde ilaç pazarının büyük bir bölümünü kapsıyor. İnternet üzerinden satılan ve sahte olan sertleştirici ürün çeşitleri ciddi sağlık sorunlarına neden olabiliyor. İnternet üzerinden satışa sunulan sahte ereksiyon ilaçlarında etken madde içermemesi, zararlı toksinlerin bulunması sağlık sorunu oluşturabiliyor. Bunun için orijinal ürünler satın alınmalıdır.

Sertleştirici İlaçlar Hangi Durumlarda Etkisiz Olur?

Sertleştirici ilaçlar, içeriğide yer alan sildenafil maddesi nedeni ile sertleşmeyi en iyi seviyede sağlıyor. Sildenafil içerikli ilaçlar gıda etkileşiminde bulunarak etki gösterdiği için yağlı gıdalar ile birlikte kullanılmamalıdır. Yağlı gıdalar, sertleştirici ilaçların olumsuz etki yapmasına neden olur. Erkeklerde sertleşme soruna karşı etkili olabilmesi için aç karna kullanılması tavsiye ediliyor. Testosteron seviyesi yüksek olan kişiler, sertleştirici ilaç kullandığında etkisiz olduğunu görebilecektir. Etkili olabilmesi için testosteron oranının normal seviyeye düşürülmesi gerekiyor. Bireyin yaşına ve fiziksel yapısına göre kullanılan doz miktarı az geldiğinde de etki oranı düşecektir. Doz ayarlaması yapılarak etki oranı artırılabilir.

Sertleştirici İlaçlar Alkolle Birlikte Alınabilir mi?

Sertleştirici ilaçların tamamı cinsel performans ilaç grubunda yer alıyor ve alkol ile birlikte alınmaması gerekiyor. Bu tür ilaçların alkol ile birlikte alınması ya etkisiz kalmasını ya da çeşitli sağlık sorunlarının ortaya çıkmasına neden olacaktır. Sertleştirici ilaçlar içerisinde yer alan sildenafil ile vardenafil, tadalafil etken maddelerinin alkol ile etkileşimleri farklıdır. Sertleştirici ilaçların etkilerini görebilmek için bol su ya da meyve suyu ile kullanılması gerekiyor.

Sertleştirici Etkiye Sahip Gıdalar

Gıda ürünlerinin birçoğunda afrodizyak etkili gıdalardır. Afrodizyak besinler arasında, çilek ve avokado gibi meyveler yer alıyor. Lifli yiyecek türleri, cinsel güç artırıcı etkiye sahiptir. Sertleşme sorunu yaşayan erkekler, beslenmelerine özen gösterdiklerinde ve afrodizyak etkili sebze ve meyveleri tükettiklerinde faydalarını görmeye başlayacaktır. Sebzeler arasında, brokoli, sarımsak, kuşkonmaz, acı biber, havuç ve mercimek türü gıdalar yer alıyor. Online Eczane Tavsiye Satış Site: https://www.eczanecim-tr.com
Viagra fiyat: Viagra fiyat