Erkeklere Özel Cinsel İlaçlarGenelKadın Cinsel Sağlık Ürünleri

Cinsel Destek Ürünleri Hakkında Bilgiler

Cinsel destek ürünleri; bitkisel içerikli olabilen, kimyasal karışıma ağırlık verilmiş olan veya cinsel terapistin belirlediği bitki bazlı takviyelerden oluşan ürünlerin her biridir. Destek ürünleri, adlarından da anlaşılması gerektiği şekilde cinsel yeterliliğe neden olamayacaktır. Yalnızca cinsi duruma göre hem beraberliğe beden anlamında hazırlığa hem de istekleri kontrol ederek psikolojik cinsel birlikteliğe hazırlığa yardımcı olacaktır. Cinselliğin eğitim kurumları içerisinde işlenmiyor olması da bu destek ürünlerinden bihaber olarak birliktelik yaşamaya çalışılmasına sebebiyet verebilir. Cinsel destek ürünleri hakkında bilgiler için devamını oku.

Ancak bazı cinsel sağlık ürünleri mevcut olarak satıştadır ve bu destek ürünleri; tüketilebilen, tüketilmeden yalnızca geçici sürede kullanılabilen, istikrar sağlanana kadar kullanılabilen, doktor veya cinsel terapist tarafından önerilenler olarak birçok gruptan oluşur. Çeşitli gruplardaki cinsel destek ürünlerinin tek tek incelenmesi ve inceleme sonrası varılan kararlarla kullanılması gerekir.

Cinsel Destek Ürünleri Nelerdir?

Cinsel destek ürünleri; belirtilmiş olan grupların hepsinde farklı versiyon olarak var olan, kullanım yöntemleri ve kim tarafından kullanılabileceği değişse de cinsel hayata destek verme amacında birleşen ürünlerdir.

Cinsel destek ürünlerinin öncüleriyse şunlardır:

 • Kayganlaştırıcılı, ekstra kalın olan, tırtık formu olan, çok ince veya normal durumda olan, penis kalınlığına göre ayrıca üretilmiş penis dışı kondomlar
 • Kayganlaştırıcı jeller veya bu jellerle aynı işlevleri görmekte olan kremsi içerikler
 • İstek artırıcı ve uyarıcı erkek ilaçları
 • Kadınların ıslaklığını artıran ve cinsel şehvetini açığa çıkaran hap formunda ilaçlar
 • Uyarıcı olan ürünlerin oyuncak, kart, resim veya değişik yapılara büründürülmüş nesne şeklinde halleri
 • Vajina içerisine takılan ve spiral adı verilen rahim içi araç
 • Vibratörler

Şeklindedir.

Cinsel Destek Ürünleri Kullanımı Nasıldır?

Cinsel destek ürünlerinin kullanımı, cinsel doyumun bu ürünlerle kendiliğinden ve hiçbir şey yapılmaksızın gerçekleşeceği anlamına gelmez. Bu ürünler bir nevi destek, bir nevi takviye ve bir anlamda da yardımcı statüsündedir. Kullanılırken de partnerin rızası gözetilerek kullanılmalıdır. Öncelikle hap ve ilaçlar prospektüslerinde yazan halinden başka ne sebeple ve ne amaçla olursa olsun alınamaz. İçeriğinde kimyasalları tutuyor olması ve kimyasalların beden içerisinde nüfuz gücünün fazla olması, yanlış bir bileşenle alınmaları halinde zehirlenmelere veya ölümlere neden olabilir. Cialis 30 lu tablet ürünleri güvenle kullanabileceğiniz cinsel destek ürünleri arasındadır.

Üstelik kalp krizi de tetiklenebileceği için cinsel destek haplarının prospektüs kısmı okunarak ağızdan alınır. Krem veya jel yapılarıyla satılan nesneler, penis sertleşmesi ve olması gereken beraberlik yapısına gelmesiyle masaj yapılarak uygulanır. Masaj süresi abartılmadan, bir dakika kadar penisin vajinaya değeceği her alana yapı teması şarttır.

Bunun dışında cinsellikte vibratör olan ve bireysel cinsellik etkinliklerinde daha sık tercih aracı olan ürünler de çiftlerin isteği olabilir. İlişki esnasında kadının veya erkeğin tek başına vibratör kullanmasıyla karşı taraf izleyerek, kullanan tarafta ürünle uyarılır. Bu da cinselliğe destek olacaktır.

Cinsel Destek Ürünleri Kullanım Ömrü Ne Kadardır?

Cinsel destek ürünü temininde, temin miktarı ürünlerin kullanım ömrüne göre belirlenmelidir. Burada vibratör ürünlerin ve çeşitli cinsel destek oyuncaklarının şarjlı olarak çalıştığı fark edilir. Şarjlı olan ürünlerin kullanım ömrü altı ay ile iki yıl arasında değişebilir. Kondom olan ve bu kondomlar için çeşit sıfatında olan destek ürünleriyse tek kullanımlıktır. Erkeğin ürün içerisine boşalması, birlikteliğin yarıda bırakılması veya erekte halinin sonlanmasında kondomlar da kullanılamaz olur. Aynı kondomun başka seferde kullanılmaya çalışılması halinde bakterilerin yoğunlaşacağı ve sperm bulaşması nedeniyle gebelik olabileceği riski atlanmamalıdır.

Cinsel Destek Ürünleri Nerden Bulunabilir?

Cinselliğe desteği olan, birlikteliklerin ömrüne katkı sağlayarak değişken kılan destek ürünleri; sağlık bakanlığı ve aile ile sosyal toplum bakanlığınca izin verilen, online ile mağaza bazı fark etmeyen, genelde cinsel amaçla ürünler satan yerlerde bulunur. Buna tek istisnalar eczaneler ile marketlerdir. Çünkü marketlerde yalnızca cinsel ürünler olmazken, eczanelerin kuruluş amacı da yalnızca bu değildir.

Belirtilenler dışında; cinsel ürünler mağazalarında, erotik ürün ve oyuncak mağazalarında, AVM içerisinde özel işletmelerde, sanal cinsel destek ürünü mağazalarında ve cinsel destek terapistlerinin çalıştıkları alanlardan bulunarak alınabilir. Ayrıca destek ürünlerinin özenle poşetlenmesi ve gizli kargo ile paketlenerek alıcılara teslimi yapılır. Böylelikle hem destek ürünlerinden dolayı rencide olunmaz hem de mahrem olan cinselliğin gizlilik çerçevesinde ve destek alınarak sürdürülmesi olanağı yaşanabilecektir. Cinsel destek ürünleri hakkında bilgiler için aşağıdaki bağlantıyı hemen tıkla!

https://www.ekoleczaane.com/

İlgili Makaleler

Sertleştirici Ürünler

Dünya genelinde, erkeklerde görülen cinsel işlev bozukluklarının başında ereksiyon yani sertleşme sorunu geliyor. Sertleşme sorunu yaşayan erkekler cinsel ilişkiye giremedikleri için partnerleri ile aralarında sorunlar çıkıyor. Birçok erkekte, ilişki sırasında erken boşalma ve boşalma sonrasında hemen ereksiyon sorunu yaşanarak cinsel haz yaşanmadan ilişkinin bitmesine neden oluyor. Bu durum her erkek hem de partneri açısından zamanla psikolojik sorunlara dönüşüyor ve ayrılıklara neden oluyor. Günümüzde, çok sayıda sertleştirici ürün türü üretimleri yapılarak çeşitli platformlar üzerinden online eczaneler aracılığıyla piyasaya sürülüyor. Sertleştirici ürünler blog sitemizden detaylı bilgiler için sitemizi hemen incele uzman yazarların araştırmalarının devamını oku.

Sertleşme İlacı Nedir?

Sertleştirici ilaçlar, ereksiyon sağlayıcı ilaçlar olarak binilir. Ereksiyon olayı, erkeğin cinsel organına yeteri oranda kan basıncının gelmesi ve sertliğin sağlanmasıdır. Erkek cinsel organına kan akışı gelerek sağlanan sertlik sayesinde cinsel ilişki sağlanacaktır. Erkeklerin cinsel sorunlarından birisi olan sertleşme sorunu için üretilen ilaçlar, cinsel ilişki öncesinde alındığında, cinsel bölge kan damarlarını genişleterek kan basıncının artmasını sağlıyor. Sertleştirici ilaçlar, penis bölgesindeki kan akışını engelleyici yapıları ortadan kaldırarak ihtiyaç duyulan kan akışını sağlayarak, sertlik durumunun uzun süre korunmasını sağlıyor.

Sertleştirici İlaçlar Nereden Alınır?

Cinsel sorunların çözümü ve destek gıda takviyesi olarak sunulan sertleştirici ilaçlar ve diğer cinsel performans artırıcı ilaçlar çeşitli platformlar üzerinden satılıyor. Cinsel performans artırıcı ilaçlar eczanelerde satılmadığı için ihtiyaç duyanlar, online satış yapan siteler üzerinden yapılabiliyor. Online eczane satış yapan siteler, cinsel güçlendirici ve sertleştirici ilaç türlerini ithal ettikleri ülkelerden faturalı ve izinli olarak aldıklarını gösteriyor. Güvenilir platformlardan, orijinal sertleştirici ürünleri alanlar, kullandıklarında, cinsel ilişkilerde uzun süreli ereksiyon sağlarken, erken boşalma sorunlarına da çözüm bulmuş oluyor.

Sertleştirici İlaçları Kimler Kullanmalı?

Erkeklerin yaşadıkları sertleşme sorunlarına ilaç tedavisi ile çözüm bulunabiliyor. Sertleştirici ilaçların 18 yaş üstü erkeklerin kullanması tavsiye ediliyor. Kullanmaması gereken kişiler şunlardır.
 • Nitrat içeren tedavi ilaçlarını kullananlar,
 • Kalp rahatsızlıkları bulunanlar,
 • Böbrek yetmezliği olanlar,
 • Tavukkarası hastalığı olanlar,
 • Kronik hastalıkları olanlar,
Bu kişilerin kullanması olumsuz yan etkileri görebileceklerini ortaya koyuyor. Kullanacak olanların mutlaka doktor önerisi ile kullanması gerekiyor. 18 yaş altı erkeklerin kullanmaları hiçbir zaman tavsiye edilmiyor. Herhangi bir sağlık sorunları olmayan ve 18 yaşından büyük olup sertleşme sorunu yaşayan erkekler, cinsel ilişki öncesi kullanabilir. Kullanıldığında kişiye bağlı olarak sertlik ortalama 4 – 6 saat kadar sürebiliyor.

Sertleştirici İlaçların Faydaları Nelerdir?

Erkeklerin ereksiyon sorunları için özel formüllerle bitki özlü olarak üretilen sertleştirici ilaçlar doğru kullanıldığında cinsel açıdan önemli faydalar sağlıyor. Sertleştirici ilaçların erkeklere sağladığı faydalar şunlardır.
 • Penis bölgesine daha fazla kan akışının olmasını sağlar,
 • Sertleşmenin üst seviyede olmasını sağlar,
 • Cinsel ilişkiyi kolaylaştırır,
 • Erken boşalmayı önler,
 • Sertleşme uzun sürdüğü için ilişkinin süresi de uzar,
 • Cinsel hazzın daha fazla olmasını sağlar,
 • Sertleşme sayesinde, ilişki sırasında partnerin daha fazla orgazm olmasını sağlar.
Sertleştirici ilaçlar erkek ve partnerin cinsel ilişkiyi doyasıya yaşamasını ve kendilerine olan güvenlerin de artmasını sağlıyor. Genelde bitki özü karışımları ile hazırlanan ilaçlar olduğu için kullanıcılarda önemli yan etkileri görülmüyor.

Sertleştirici İlaçların Yan Etkileri

Cinsel yaşamlarında sertleşme sorunu yaşayan her yaştaki erkek sertleştirici ilaçları kullanıyor. 18 yaş altına tavsiye edilmezken, 18 yaş üstü ve genç yaş grubundaki kişiler daha çok performans artırıcı ürün olarak kullanıyor. Sertleştirici ilaç türlerinin ortak yan etkileri şunlardır.
 • Baş ağrısı,
 • Ateş basması,
 • Baş dönmesi,
 • Çarpıntı,
 • Terleme,
 • Görme bozuklukları,
 • İştahsızlık,
 • Kas ağrıları,
 • Ciltte kızarıklık,
 • Burun tıkanıklığı,
Bu yan etkilerin tüm kullanıcılarda görülmediği biliniyor. Metabolizma yapısına göre yan etkiler ortaya çıkabilir. Yan etkilerin görülmemesi için erkeklerin günlük önerilen doz oranını aşmadan kullanmaları gerekiyor. Kalp ve damar rahatsızlıkları bulunan kişilerin sertleştirici ilaçları kullanması durumunda ciddi sağlık sorunlarının yaşanmasına neden olabilecektir.

Sertleştirici İlaçlar Ne Zaman Kullanılmalı?

Cinsel performans ürünlerinin etkilerinin istenildiği gibi görülebilmesi için doğru zamanlarda kullanılması gerekiyor. Ereksiyon sorunu yaşayan erkekler, cinsel ilişkilerinde sorun yaşamamak için sertleştirici ilaçları, cinsel ilişkiye başlamadan yaklaşık 30 dakika önce kullanmalıdır. İlacın içerik özelliklerine göre tavsiye edilen yöntemlerle kullananlar, 30 dakika sonra sertleşme etkisinin oluşmaya başladığını görmeye başlayacaktır. Sertleştirici ilaçların etkisi normalde 4- 6 saat sürerken bazı bireylerde 10 saate kadar sürdüğü bilgileri de yer alıyor. Sertleşme sağlandıktan sonra ilişkiye başlayanlar, ilişki sırasında boşalma yaşasalar bile sertleşme devam edecek ve ilişkili sürdürebilecektir. Bu cinsel ilişkinden en iyi hazzın duyulmasını sağlayacaktır.

Sertleştirici İlaçların İçeriğinde Neler Var?

Erkeklerde, ereksiyon olmayı engellenen enzimler, ilaçlar tarafından bloke edilerek kan akışının gerçekleşmesini sağlıyor. Sertleştirici ilaçların ereksiyonu engelleyen enzimleri bloke eden ve ilacın içeriğini oluşturan maddeler şunlardır.
 • Sildenafil,
 • Tadalafil,
 • Vardenafil,
 • Avanafil,
 • Lodenafil,
 • Udenafil,
 • Mirodenafil,
Sertleştirici ilaçların tümünün etki süreleri birbirine benziyor. Etki süreleri değişebiliyor ve 2 saat ile 10 saat etki sürelerine sahiptir. Piyasada bulunan sertleştirici ilaçların çoğunda bitki özü karışımları ile sildenafil etken madde içerikleri yer alıyor.

Sertleştirici İlaçlar Sağlık Sorunu Oluşturur Mu?

Dünya genelinde, sertleştirici ve cinsel performans ilaç türlerinin tamamı internet üzerinden satılıyor. Cinsel içerik ürünlerinin orijinal olanlarına ilginin çok fazla olması, sahte ilaçların üretilmesine ve piyasaya sürülmesine neden oluyor. Sertleştirici ilaç türleri, dünya genelinde ilaç pazarının büyük bir bölümünü kapsıyor. İnternet üzerinden satılan ve sahte olan sertleştirici ürün çeşitleri ciddi sağlık sorunlarına neden olabiliyor. İnternet üzerinden satışa sunulan sahte ereksiyon ilaçlarında etken madde içermemesi, zararlı toksinlerin bulunması sağlık sorunu oluşturabiliyor. Bunun için orijinal ürünler satın alınmalıdır.

Sertleştirici İlaçlar Hangi Durumlarda Etkisiz Olur?

Sertleştirici ilaçlar, içeriğide yer alan sildenafil maddesi nedeni ile sertleşmeyi en iyi seviyede sağlıyor. Sildenafil içerikli ilaçlar gıda etkileşiminde bulunarak etki gösterdiği için yağlı gıdalar ile birlikte kullanılmamalıdır. Yağlı gıdalar, sertleştirici ilaçların olumsuz etki yapmasına neden olur. Erkeklerde sertleşme soruna karşı etkili olabilmesi için aç karna kullanılması tavsiye ediliyor. Testosteron seviyesi yüksek olan kişiler, sertleştirici ilaç kullandığında etkisiz olduğunu görebilecektir. Etkili olabilmesi için testosteron oranının normal seviyeye düşürülmesi gerekiyor. Bireyin yaşına ve fiziksel yapısına göre kullanılan doz miktarı az geldiğinde de etki oranı düşecektir. Doz ayarlaması yapılarak etki oranı artırılabilir.

Sertleştirici İlaçlar Alkolle Birlikte Alınabilir mi?

Sertleştirici ilaçların tamamı cinsel performans ilaç grubunda yer alıyor ve alkol ile birlikte alınmaması gerekiyor. Bu tür ilaçların alkol ile birlikte alınması ya etkisiz kalmasını ya da çeşitli sağlık sorunlarının ortaya çıkmasına neden olacaktır. Sertleştirici ilaçlar içerisinde yer alan sildenafil ile vardenafil, tadalafil etken maddelerinin alkol ile etkileşimleri farklıdır. Sertleştirici ilaçların etkilerini görebilmek için bol su ya da meyve suyu ile kullanılması gerekiyor.

Sertleştirici Etkiye Sahip Gıdalar

Gıda ürünlerinin birçoğunda afrodizyak etkili gıdalardır. Afrodizyak besinler arasında, çilek ve avokado gibi meyveler yer alıyor. Lifli yiyecek türleri, cinsel güç artırıcı etkiye sahiptir. Sertleşme sorunu yaşayan erkekler, beslenmelerine özen gösterdiklerinde ve afrodizyak etkili sebze ve meyveleri tükettiklerinde faydalarını görmeye başlayacaktır. Sebzeler arasında, brokoli, sarımsak, kuşkonmaz, acı biber, havuç ve mercimek türü gıdalar yer alıyor. Online Eczane Tavsiye Satış Site: https://www.eczanecim-tr.com
Viagra fiyat: Viagra fiyat